ГОВОРІТЬ АНГЛІЙСЬКОЮ ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ
РАЗОМ З AMERICAN ENGLISH CENTER

Ми працюємо з 1995 року, і за цей час набули безцінного досвіду успішного навчання англійської мови в найкоротші терміни. Відгуки наших учнів - кращий показник ефективності наших курсів.

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

студентів пройшли навчання за нашою програмою.

А Ви готові вчитися в одній з наших шкіл?
Мережа шкіл АЕС представлена в багатьох великих містах України.

☆ Київ   ☆ Дніпро   ☆ Харків   ☆ Запоріжжя   ☆ Одеса   ☆ Львів   ☆ Вінниця  

Записатися на безкоштовне тестування

Запишіться зараз на безкоштовне тестування в одну зі шкіл АЕС,
щоб найкращим чином підібрати відповідну Вашому рівню групу.

Запис на найближчі семестри навчання

семестр «ГРУДЕНЬ 2019 - СІЧЕНЬ 2020»

Початок семестру - 8, 9, 10 грудня

Тестування та запис в групи буде проходити:

24 листопада з 11:00 до 19:00
25, 26, 27, 28 листопада з 16:00 до 21:00

в наступних філіях:

Докладніше...

семестр «СІЧЕНЬ-ЛИСТОПАД 2019»

Початок семестру - 19, 20, 21 січня

Тестування та запис в групи буде проходити:

22 грудня з 11:00 до 19:00
23, 24, 25, 26 грудня з 16:00 до 21:00

в наступних філіях:

Докладніше...

AMERICAN ENGLISH CENTER це:

✔ Зручне місце розташування.  Філії American English Center розташовані так, щоб до них було зручно добиратися як на громадському транспорті, так і на машині.

✔ Безкоштовне тестування.  У кожній школі АЕС ми запропонуємо Вам пройти безкоштовне тестування - для того, щоб в подальшому підібрати максимально комфортний рівень навчання в нашому центрі.

✔ Навчальні матеріали - включені.  Приходячи в AEC, Ви не замислюєтеся, де окремо придбати підручники, оскільки ми видаємо Вам комплект всіх необхідних матеріалів відразу перед початком семестру.

✔ БЕЗКОШТОВНІ РОЗМОВНІ КЛУБИ З АМЕРИКАНСЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ.  Спілкування в групі на різні теми з американськими викладачами.

✔ ЗРУЧНЕ РОЗТАШУВАННЯ.  Філії American English Center розташовані так, щоб до них було зручно добиратися як на громадському транспорті, так і на машині.

✔ Діє система знижок.

Оплатити навчання

Перейти до оплати
 

Ми гарантуємо:
Якщо з якої-небудь причини Ви не хочете продовжувати навчання після проходження першого заняття, ми повернемо Вам 100% вашої оплати!

Підписка на розсилку

Підпишіться на нашу інформаційну електронну розсилку або скасуйте підписку:

Класична програма навчання AEC

курси вивчення англійської мови American English CenterAmerican English Center використовує семестрову систему навчання. Кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набір учнів проводиться цілий рік приблизно через кожні два місяці. Останній тиждень кожного семестру - закріплюючий.

Наша програма ставить основний акцент на розмовну мову, хоча також велика увага приділяється практичній граматиці. Вас навчать говорити мовними шаблонами, які слухачі постійно закріплюють на практиці.

 

Поступив на один з рівнів Ви можете підніматися вище по сходах нашої програми. Якщо, з яких-небудь причин, Вам необхідно перервати процес навчання, то восьмитижневої семестр можна пропустити і продовжувати заняття з іншою групою через семестр. Всі знижки на навчання залишаються в силі.

 

Дізнатися більше »

Програма повного занурення в мовне середовище Immersion

курси вивчення англійської мови American English CenterОсновою унікальної методики є наочність досліджуваного матеріалу, а також використовувана на заняттях кінематографічна технологія зеленого екрану.

Простіше кажучи, закріплюючи пройдений матеріал, Ви опиняєтеся в реальній ситуації і спілкуєтеся з американцями на жвавій нью-йоркської вулиці, в міжнародному аеропорту Сан-Франциско, на художній виставці в Денвері і в затишному пенсільванському будинку.

 

Дізнатися більше »

Онлайн-школа: вивчення англійської через інтернет

англійська мова онлайн American English Center✔ У Вас багато часу займає дорога?
✔ Ви хочете займатися в комфорт Вашої оселі, офісу чи на відпочинку?
✔ У вашому місті немає школи AEC?

Обирайте зручний для себе час і займайтеся в міні-групі вже сьогодні! Живе спілкування з американськими і українськими викладачами.

Нові курси англійської мови з American English Center.

Вчи англійську з викладачем, через інтернет.

Дізнатися більше »

Англійська є однією з найбільш поширених іноземних мов у всьому світі. Великобританія, США, Австралія, Індія, Нова Зеландія, Канада - це тільки чверть цивілізованого англомовного населення. Крім цього, володіння англійською дозволить вам бути понятими жителями будь-якій частині нашої планети.

Офіційно англійська мова не має статусу міжнародного, але вона відкриває безліч дверей і можливостей. Вивчення англійської в American English Center допоможе вам:

  •   стати більш затребуваним і цінним фахівцем для роботодавців;
  •   дивитися фільми і слухати музику в оригіналі, без похибок перекладу;
  •   відчувати себе комфортно і природно під час спілкування з іноземцями, перебуваючи за кордоном;
  •   читати книги улюблених авторів англійською, не чекаючи їх перекладу;
  •   знайти нових друзів і однодумців зі всього світу;
  •   підвищити впевненість в собі;
  •   набути нове гідне захоплення замість марної трати часу.

Записуйтеся вже зараз на курси англійської мови American English Center,
будемо дуже раді бачити вас в нашому центрі!