Дніпро, Центр
Місто: Дніпро ➫

Дніпро, Центр

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та запис в групи буде проходити: 22 грудня з 11:00 до 19:00
23, 24, 25, 26 грудня з 16:00 до 21:00

вул. Старокозацька, 51-А (колишня вул. Комсомольська)

телефони: (050) 308-48-11, (097) 243-58-36, (093) 325-25-28, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Анна Белоус
 5 місяців тому
4 роки тому я привела до AEC своїх дівчаток-доньку та племінницю.Одна з них пов'язала своє життя з іноземними мовами,друга успішно склала ЗНО з англійської.І ось я сама вже на 3 рівні AEC.Жодного разу не пошкодувала!Матеріал викладається шар за шаром,запам'ятовується надовго,теорія чергується із практикою.Викладачи-справжні професіонали!Доброзичливі,молоді,милі і харизматичні.Якщо пропустив заняття або просто є бажання-у зручний час безкоштовно вам все розтлумачать.А ще-спілкування з носіями мови з США!.Підручники-зручні,приміщення затишне,взимку тепло і ціна-дуже розумна.Дуже рекомендую!!!Не гайте часу-звертайтесь до професіоналів і вчиться собі із задоволенням!
Олександр ХорІщенко
 3 місяці тому
Займаюся в AEC з січня 2019 року. Основною метою, яку я перед собою ставив, було підняти свій рівень розмовної англійської у якнайшвидший спосіб. Вважаю, що з цим завданням Центр впорався. Тут працюють гарні викладачі, з якими, особисто мені, дуже приємно працювати. Дякую усім їм за їх обізнаність та завзятість!
Vadym Sambor
 3 місяці тому
Дуже гарна школа англійської мови. Весь матеріал пояснюють зрозуміло, заняття цікаві, постійно є контакт викладача з учнями та учнів між собою. Мені все дуже подобається і я рекомендую цю школу всім, хто хоче вивчити англійську.
Iryna Struk
 3 місяці тому
Закінчую в цій школі 2й рівеньі планую йти на наступний та навчатись далі. Все дуже подобається, уроки дуже інтенсивні, постійно розмовляємо англійською. Все дуже активно і весело. Всім рекомендую цю школу)
Кристина Тригуб
 3 тижні тому
Прежде, чем выбрать школу для изучения английского, я провела опрос в соц. сетях. Практически каждый, кто прислал мне отзыв, рекомендовал American English Center. Окончив начальный уровень GRES и, прейдя на 1-ый, теперь это могу сделать и я! 😊 Не смотря на то, что о свободном владении языком говорить ещё рано, хочу отметить следующее: ✔Программа достаточно интенсивная, но, в то же время, грамматика предельно понятно излагается, новые слова запоминаются быстро. ✔На разговорных уроках закрепляются все выученные конструкции. И, если на уровне GRES было одно такое занятие, то на 1-ом их уже 3! Это здорово, поскольку страх заговорить на английском уходит с каждым разом. ✔Группы собираются не большие, преподаватели успевают уделить внимание каждому студенту. ✔В случае пропуска урока, новый материал можно изучить индивидуально с репетитором в школе или online. На данном этапе я действительно довольна своими результатами, поэтому мотивация продолжать обучение и, наконец, выучить язык, меня не покидает. Искренне рекомендую AEC!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...