Харків, вул. Благовіщенська
Місто: Харків ➫

Харків, вул. Благовіщенська

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 19 сiчня з 11:00 до 19:00
20, 21, 22, 23 сiчня з 16:00 до 21:00

вул. Благовіщенська, 36 (колишня вул. Карла Маркса)

телефони: (057) 761 35 10, (063) 761 35 10, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Діана Сухомлінова
 2 місяці тому
Навчаюсь у AEC з вересня. Закінчую перший семестр. Хочу подякувати вчителям Наталії і Альоні за успіхи у моєму навчанні. Рекомендую цю школу англіської мови у Харькові.
Яна Ревва
 6 місяців тому
Хочу виразити неймовірну вдячність школі "American English Center" і порекомендувати саме її всім охочим освоїти англійську мову. Якщо ви шукаєте школу з висококваліфікованими спеціалістами, цікавими різноплановими заняттями і, що найголовніше, з гнучким графіком, то вам саме сюди. Два місяці назад, коли я вперше вирішила записатись сюди на курс, я й подумати не могла, що моя стерильна база знань може оновлюватись такими швидкими темпами. Дійсно, тут дуже зручно і доступно подають матеріал. А якщо ти щось не зрозумів чи пропустив, то є можливість окремо попрацювати з репетитором. Меньше слів, більше діла) Я записуюсь на наступний курс і вас агітую до цього. А школі "American English Center" хочу побажати десятки тисяч вдячних учнів і процвітання їхньої справи))
Ирина Петушкова
 4 місяці тому
Як завжди були сумніви, де у Харкові вивчити англійську мову, тому що нажаль був негативний досвід із різних курсів англійської, навіть на індивідуальному рівні. У момент відчаю я знайшла АЕС. Шановні, що я можу вам сказати - знання, досвід, підхід до студентів відмінний. Раджу та рекомендую.
Елена Романенко
 місяць тому
Пришла на курсы по рекомендации своего сына, когда-то он здесь обучался, прошел 3 уровня и остался очень доволен. Сначала я очень волновалась что все успела забыть, но наш замечательный преподаватель Наталья Ткаченко так вела уроки, что я не только вспомнила давно забытое, но и получила массу удовольствия от занятий. Наташа умеет пробудить интерес к учебе, излагает материал легко и доступно. Прекрасно владеет аудиторией, я хотела бы и дальше продолжать обучение именно у нее.
Jane Ap.
 місяць тому
Занимаюсь в школе с сентября. Сейчас на 3 уровне. Все очень нравится, подход преподавателей пробуждает желание учиться. Материал доступный, понятный. На уроках объясняют все доходчиво. Боялась, что не получится, так как до прихода в АЕС знания ухудшились, а преподаватели здесь серьезные, еще и американцы. Но все сложилось лучше, чем я думала. С нетерпением жду каждое занятие, что бы впитывать как можно больше информации. Никогда не поздно учиться, особенно в таком месте. Очень довольна, что пошла сюда, буду всем советовать!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання