Київ, Хрещатик
Місто: Київ ➫

Київ, Хрещатик

Початок семестру: 16.02.2020

Тестування та запис в групи буде проходити: 2 лютого з 11:00 до 19:00.
3, 4, 5, 6 лютого з 16:00 до 21:00

вул. Круглоуніверситетська, 9 (метро "Хрещатик")

телефони: (044) 233 61 31, (063) 233 61 31, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Марина Рибіцька
 2 місяці тому
Найбільшою перевагою курсів вважаю навність занять з native speakers. Розмовні класи з Ріком, проходять завжди в цікавій ігровій формі, тому продовжую своє навчання вже на 4-му ровні.
Павліна Кирпа
 5 місяців тому
Навчаюсь зараз в AEC! Обрала їх колись і дуже цьому рада! Методика навчання хороша, заняття, розмовні клуби, репетитор! І це все за адекватні гроші)Книги входять у вартість) Викладачі і персонал привітні) По собі я точно бачу результат) займалась тут 9 років назад і тоді з нуля я почала вільно спілкуватись, отримала чудові знання!) Тому зараз щоб підтягнути трохи і згадати мову, знову прийшла саме в American English Center і дуже задоволена!)
Олена Бороденко
 3 місяці тому
Хороша школа, професійні викладачі, інформація пояснюється доступно і виконується багато вправ для засвоєння, також є розмовні клуби, що теж допомагає засвоїти інформацію.
Марія Пазюк
 7 місяців тому
Дуже задоволена, навчанням в цій школі. До цього безліч разів були спроби вивчити мову, і з репетитором і на інших подібних курсах, але такі спроби не були результативними. В American English Center відчуваю покращення своїх знань, що є результатом ефективної методики навчання (весь урок проходить в розмовній формі, де кожен практикує та покращує свої знання), увага до кожного студента, регулярні розмовні уроки (де ти втрачаєш страх розмовляти англійською). Раджу цю школу для всіх, хто бажає вивчити англійську мову.
Iurii Iashchuk
 5 місяців тому
Обрав American English Center виключно через зручну та продуману методику навчання. До того ж, зараз я навчаюсь на 4 рівні, що дає мені змогу спілкуватися з двома нейтівспікерами (з Канади та Австралії) шість годин на тиждень, + 2 години з українським викладачем, + годину мувіклаба. У підсумку - 9 годин на тиждень. Рекомендую.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання