Київ, Нивки
Місто: Київ ➫

Київ, Нивки

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 19 сiчня з 11:00 до 19:00
20, 21, 22, 23 сiчня з 16:00 до 21:00

проспект Перемоги, 63 (метро "Нивки")

телефони: (044) 232-56-15, (063) 232-56-15, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Татьяна Сабадош
 місяць тому
Дуже задоволена курсами в АЕС. Обрала саме цю школу за рекомендацією друга. Закінчую перший семестр й планую продовжувати навчання тут і надалі. Викладачі на вищому рівні, подача матеріалу здійснюється дуже доступно, зрозуміло та цікаво. Це перші курси, які я дійсно хочу відвідувати і роблю це із задоволенням, бо відчуваю прогрес у вивченні мови. Однозначно рекомендую!
Katya Nanovska
 місяць тому
Потрапили до школи за рекомендацією людей, як дорослих так і дітей! Навчається син(14р). На заняття йде з задоволенням, як і виконує домашні завдання! Дитині подобається як подається інформація, каже, що зрозумів те, що не розумів в школі! У дитини є бажання продовжувати навчання, це і є оцінкою для школи! Бо ми ще й їздимо з іншого міста двома транспортами!
Виктория Навроцкая
 2 місяці тому
Школа, в якій я дійсно отримала знання. Дуже сподобались вчителі, особливо Сергій. Уроки проходили в цікавій та веселій формі. Не зважаючи на пізні години навчання, весь матеріал засвоювався легко. Також дуже допомагає можливість прослуховувати аудіо уроки через власний кабінет та уроки онлайн. Син також пройшов курс в цій школі. І ми бачимо нарешті результат. До цього навчання у приватних репетиторів не давали бажаного результату. З задоволенням продовжуємо навчання на наступному рівні.
Сергей Лось
 місяць тому
Закінчую навчання на 4-му рівні. Я задоволений. 2 рази на тиждень проходять навчання з американським викладачем. Повністю англомовне середовище на цих заняттях, дуже весело, викладач з гарним почуттям гумору. Дуже рекомендую не пропускати разговорні клуби, коли обирається тема, та кожен вільно висловлюється. Відчуваю значний прогрес за достатньо невеликий час курсу
Anna Opalko
 3 місяці тому
Чудове співвідношення ціни і якості освіти, для тих хто мріє вивчити англійську мову і готовий присвятити цьому весь свій вільний час, так як нових слів та граматичних форм буде дуже багато. В вартість входять підручники, розмовні клуби, відео класи та репетитори, в разі пропуску заняття. Великий плюс школи це спілкування з носіями. Всі викладачі - професіонали . Заняття проходять весело та динамічно. Займаюся на 5 рівні, буду продовжувати навчання тому що результатом задоволена. Дану школу рекомендую

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання