Київ, Нивки
Місто: Київ ➫

Київ, Нивки

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та запис в групи буде проходити: 22 грудня з 11:00 до 19:00
23, 24, 25, 26 грудня з 16:00 до 21:00

проспект Перемоги, 63 (метро "Нивки")

телефони: (044) 232-56-15, (063) 232-56-15, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Виктория Навроцкая
 3 тижні тому
Школа, в якій я дійсно отримала знання. Дуже сподобались вчителі, особливо Сергій. Уроки проходили в цікавій та веселій формі. Не зважаючи на пізні години навчання, весь матеріал засвоювався легко. Також дуже допомагає можливість прослуховувати аудіо уроки через власний кабінет та уроки онлайн. Син також пройшов курс в цій школі. І ми бачимо нарешті результат. До цього навчання у приватних репетиторів не давали бажаного результату. З задоволенням продовжуємо навчання на наступному рівні.
Anna Opalko
 місяць тому
Чудове співвідношення ціни і якості освіти, для тих хто мріє вивчити англійську мову і готовий присвятити цьому весь свій вільний час, так як нових слів та граматичних форм буде дуже багато. В вартість входять підручники, розмовні клуби, відео класи та репетитори, в разі пропуску заняття. Великий плюс школи це спілкування з носіями. Всі викладачі - професіонали . Заняття проходять весело та динамічно. Займаюся на 5 рівні, буду продовжувати навчання тому що результатом задоволена. Дану школу рекомендую
Инна Билецкая
 місяць тому
Вчусь в цій школі перший семестр, із плюсів - це гарна подача матеріалу, чудовий український та американський викладач. Так як ми маємо 3 уроки в тиждень, то включаючи виконання домашніх завдань, англійською займаєшся, майже, кожен день. Не подобаються додаткові розмовні уроки, або мені не везло із викладачем. Особисто, для мене ще мінусом є, те що головна увага приділяється саме граматиці, а не спікінгу.
Мария Городецкая
 місяць тому
Дуже подобається методика викладання. Багато практики, теми повторюємо - що дійсно допомагає закріпити вивчений матеріал. Рекомендую American English 👍
Maria Ponomarova
 місяць тому
Закінчую навчання на 1 рівні. В цілому, задоволена. Заняття не прості, усе дуже інтенсивно. Зате за ці неповні два місяці я здобула більше знань, ніж за минулі півтора роки навчання у іншому місці. Збираюся продовжити навчання і далі.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...