Київ, Лівобережна
Місто: Київ ➫

Київ, Лівобережна

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 19 сiчня з 11:00 до 19:00
20, 21, 22, 23 сiчня з 16:00 до 21:00

вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10 (метро "Лівобережна")

телефони: (044) 232-58-68, ( 063) 232-58-68, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

🎓 Сучасний центр вивчення англійської мови. Чудово організований навчальний процес. Окрім основних занять є можливість відвідувати розмовні клуби, відео класи та працювати з репетиторкою раз на тиждень. 🎓 Окремо хочу подякувати викладачці Олені, з якою пощастило займатись 2 семестри 🤗 Надзвичайно професійна, уважна, з прекрасним почуттям гумору. Чудова подача матеріалу, змістовно і зрозуміло. Заняття проходять на одному диханні, в дружній комфортній атмосфері. 🎓 Весь колектив АЕС дуже приємний і ввічливий. Адміністраторки готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. 🎓 Обрала цю школу за рекомендацією друзів і тепер сама з впевненістю можу рекомендувати AEC для вивчення англійської. Єдиний мінус - це підручники російською мовою 🤷‍♀️🤦‍♀️ маю надію, що цю прикрість виправлять))
Alyona Cherstva
 минулого тижня
Подобається навчатися в цій школі. Трохи забуєш на якому ти рівні, бо вони їх називають просто: 1-5, advanced. Але це на краще - на 4 рівні мінімум 2 години спілкування щ ночієм мови, граматика один раз на тиждень, стисло і добре запам'ятовується. Ти дійсно вчиш мову, а не переходиш з рівня на рівень, щоб повірити, що є якіісь зміни у твоєму рівні. Зміни ти відчуваєш одразу. Дякую.
Дмитрий УМО
 тиждень тому
Мені дуже подобається American English Center на м Лівобережній. Викладачі дуже уважні, ввічливі, все чітко розьяснюють, є також онлайн підтримка та можливість підтримки репетитора. Панує дружня атмосфера та відданість своїй роботі. Я раджу спробувати, потім не захочете покидати.
Дмитро Звягінцев
 минулого тижня
Це дійсно дуже гарні курси англйської мови. Я навчався в різних школах але АЕС найкраща серед них. Викладачі завжди привітні та мають високий професійний рівень викладання.
Andrew Lykhosherstov
 минулого тижня
Навчання в цьому навчальному закладі подобається!Гарні умови і можливість підбору індивідуального графіка навчання. Збираю і надалі навчатися в цьому закладі!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання