Київ, Лівобережна
Місто: Київ ➫

Київ, Лівобережна

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та запис в групи буде проходити: 22 грудня з 11:00 до 19:00
23, 24, 25, 26 грудня з 16:00 до 21:00

вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10 (метро "Лівобережна")

телефони: (044) 232-58-68, ( 063) 232-58-68, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Nadiya Khantil
 місяць тому
Дуже задоволена робото центру. Все організовано, доступно і зрозуміло. Сам навчальний процес проходить із задоволенням: викладачі прекрасні, особливо хочу подякувати своєму викладачу - Мадіні. Для складання індивідуального графіку відвідувань, центр пропонує зручний вечірній час. Саме заняття триває 2 години плюс година розмовного клубу і так 2 рази в тиждень, в неділю робота з носієм мови ( також 2 години). Загалом курс триває 7 основних тижнів і останній ( 8 тиждень) додатково. Можу сказати, що це краща школа, в якій мені доводилося навчатися англійської мови
MR Top4ansky
 місяць тому
Дуже сподобалось навчання. Вдало зроблено методику викладання. Кожен урок відбувалось відпрацювання навичків володіння граматикою. Після кожного уроку розмовний клуб, після навчання в якому розмовляють всі студенти. Вчителі реально фахівці своє справи. Вони готують дуже класні уроки, які подобаються студентам. Море емоцій і позитиву від вивчення англійської в English American Center. Дякуємо Вам! Рекомендуємо всім друзям! Аглійська на "відмінно" буде у вас саме в цьому центрі!
Ирина Лемишко
 2 місяці тому
Хочу поділитись своїм першим враженням про Центр. Перше занняття пройшло на одному диханні. Все було просто клас. Дякую викладачу Олені за чудове заняття. Донесення інформації було цікавим, зрозумілим, кожному приділялось достатньо часу. Відразу робиться акцент на правильну промову букв та слів. Незважаючи на пізній час і втому все дуже дуже сподобалось . Про вибір курсів я довго не задумувалась. Пішла туди куди мені порекомендувала моя дочка. Вона декілька семестрів навчалась саме тут. Враження в неї були також пречудові. Після курсів вона влаштувалась на роботу в США і вже 9 років проживає там. Я буду рекомендувати всім хто хоче вивчати англійську мову починати саме в AEC на Шептицького.
Lilya Korkh
 місяць тому
Чудова школа для вивчення англійської мови. Почала займатися не як початківець, і дуже порадувало, що 2 з 3 занять на тиждень були з носієм, дуже допомагає в розумінні живої мови. Величезний плюс, що кожного тижня можна займатись з репетитором з будь-яких тем (пропущеного заняття чи просто незрозумілих для вас, яких навіть немає в курсі). Ну і заняття проходять весело і невимушено, так тримати 👍
oscar channel
 4 тижні тому
Навчаюся вже 5 семестр, від себе можу сказати , що у закладі завжди панує затишна атмосфера, вчителі справжні майстри своєї справи. Заняття проходять весело, цікаво та на одному подиху. Якщо хочете отримати море позитивних емоцій та швидко вивчити англійську мову, то AEC - це найкращий вибір для вас. Рекомендую для всіх!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...