Вінниця, вул. Дмитра Майбороди
Місто: Вінниця ➫

Вінниця, вул. Дмитра Майбороди

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та запис в групи буде проходити: 22 грудня з 11:00 до 19:00
23, 24, 25, 26 грудня з 16:00 до 21:00

вул. Дмитра Майбороди, 6 (колишня вул. Збишка)

телефони: (067) 325 36 34, (050) 302 19 96, (063) 350 24 04, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Надежда Лунгол
 місяць тому
Знання англійської мови -необхідний атрибут сучасної людини,який дозволяє розширити свої можливості в плані спілкування та пізнання інформації з першоджерел. Вивчити її було моєю мрією. Розпочала навчання в АЕС з "нуля".Час пролетів непомітно і вже підходить до закінчення навчання на 2-му рівні.Враження від процесу навчання тільки позитивні. Викладачі - молоді,приємні, дають зрозуміле пояснення, заняття організовані цікаво. Подобаються розмовні клуби і можливість спілкування з носієм мови, а також індивідуальні заняття з репетитором.Планую і далі продовжити навчання в цій школі.
Amina Botsura
 тиждень тому
Почала ходити в “AEC”нещодавно, але всім неймовірно задоволена. Привітна, хороша викладачка Татьяна, яка легко та зрозуміло подає матеріал. Заняття проходять в невеликих групах, багато розмовляємо, та багато вивчаємо. Всім задоволена😉
ГО Віктрія
 2 місяці тому
Я закінчила вже 3 рівень вивчення англійської, включно з початковими рівнями Bles і Gras . Курс інтенсивний і результативний. Дуже зручно для тих, хто планує швидко вивчити граматику і навчитися вільно розмовляти. Викладачі кваліфіковані і на заняттях завжди приємна атмосфера. Що зручно, є репетитори для відпрацювання пропущених лекцій і це дуже необхідно, адже упускаєш один матеріал і далі це може просто упуститися 🤷‍♀️ завжди цікаві онлайн-заняття з американськими викладачами...) кожного разу отримувала там багато цікавих особливостей використання американської англійської в побуті. Тому, курси цікаві, а головне результативні.
Comfy Comfy
 місяць тому
Дуже задоволена школою, на даний момент на 2 рівні, але планую закінчити всі) дуже круті викладачі, знаходять підхід до кожного. Подобається, що окрім основного матеріалу, розповідають також іншу цікаву інформацію. Завдяки зручному графіку маю змогу навчатися після пар. Загалом, якість цілком відповідає ціні, тож всім, хто вагається, рекомендую відвідати AEC і на собі відчути всі переваги))
Samounichtojenie
 3 тижні тому
Пройшов в цій школі уже 2 рівня, і я цілком задоволений. Це не перша школа Англійського в Вінниці в яку я ходив, але саме ця мені сподобалась найбільше. Всім хто хоче вивчити англійську рекомендую приходити саме в цю школу!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...