Вам потрібна англійська, але у Вас немає змоги їм займатися?
У вас багато часу займає дорога?
Ви плаваєте в англійському, тому що пропускали багато занять?
Ви хочете займатися з викладачем, для якого ця мова рідна?

Якщо ви відповіли "так" хоча б на одне питання, є можливість виправити це прямо зараз. Рішення - це уроки англійської мови через інтернет. Хочете зробити прорив в кар'єрі, комфортно подорожувати, пізнавати світ в спілкуванні? Інтернет-навчання англійської - це Ваш шанс отримати всі ці можливості просто.

Зручно вибрати час і дні занять

Обираємо час, розклад і починаємо заняття два рази на тиждень. Ви можете займатися де Вам зручно - вдома, на роботі, в поїздці, на відпочинку. Вивчайте англійську разом з рідними або друзями.

 

Методика і результат

Програма вивчення англійської мови нашого інтернет-курсу ґрунтується на вже зарекомендованій себе методикою від American English Center. Основний упор робиться на розмовну англійську та практичну граматику. Рівні від початківця до високого. Навчання проходить в максимально зручній формі для того, хто навчається і включає в себе живе спілкування як з досвідченими україномовними викладачами, так і з американськими викладачами, для яких англійська мова є рідною. Кожен урок має на увазі виконання інтерактивного домашнього завдання, що закріплює пройдений матеріал.

 

Записатися
на пробний тиждень навчання

По можливості вказуйте пошту Gmail.

* - обов`язково для заповнення

Професійні викладачі і невимушена атмосфера

Навчання проводять викладачі з Америки і досвідчені російськомовні викладачі. Ви потрапляєте в віртуальну аудиторію, бачите перед собою викладача, інших учнів, а також дошку з навчальним матеріалом. Все точно так, як це було б в реальному класі, тільки тут Ви можете з комфортом влаштуватися в улюбленому кріслі з чашкою чаю. За бажанням учня, пояснення граматичного матеріалу може проводитися як на російській, так і на українській мовах. У нас кращі - Англійські курси у Львові!

 

Живе спілкування з викладачами з Америки - вартість 90 грн. за годину занять.

Тривалість одного заняття - 1 година 50 хвилин, щотижня проходить два основних заняття і одне додаткове. У групі від 2 до 6 слухачів. Початок занять в будь-який день. Ранковий, денний або вечірній час занять. Вартість пробного тижні навчання - 650 грн, вартість 6-тижневого курсу навчання - 3000 грн.

 

Сучасний і ефективний спосіб навчання

Нові мультимедійні технології дозволяють займатися практично в будь-якій точці земної кулі, де є інтернет.

 

Як стати студентом інтернет-школи?

Заповніть заявку на навчання на цій сторінці або на aec.global. Після заповнення заявки на сайті, найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер, щоб обговорити дату і час онлайн тестування. Наш викладач проведе усний тест, Ви дізнаєтеся свій рівень володіння англійською мовою, а також Ви зможете розповісти йому про Ваші цілі і побажання у вивченні мови. Визначтеся з зручним розкладом, оплатіть пробний тиждень навчання, і почніть вчитися вже завтра. Тепер Ваш англійська в надійних руках!

 

Що потрібно щоб почати займатися в інтернет школі?

1. Комп'ютер, ноутбук або планшет (а деякі вважають за краще телефон).
2. Мікрофон, колонки або навушники, web-камера.
3. Підключення до інтернет.
4. Електронна пошта Gmail.