img-content-scool

Ваша мета вільно розмовляти
англійською мовою?

Тоді наша програма навчання саме для Вас! Ми розробили для Вас унікальну програму для повного занурення в англомовне середовище.

Заняття з повним зануренням у мовне середовище.

Основою методики є наочність досліджуваного матеріалу, а також використовувана на заняттях кінематографічна технологія зеленого екрану. Простіше кажучи, закріплюючи пройдений матеріал, Ви опиняєтеся в реальній ситуації і спілкуєтеся з американцями на жвавій нью-йоркської вулиці, в міжнародному аеропорту Сан-Франциско, на художній виставці в Денвері і в затишному пенсільванському будинку. Під час другої частини заняття Ви стаєте головним героєм серіалу, таким чином повністю занурюючись в нашу маленьку Америку, не виїжджаючи за межі Києва.

 

Маленькі групи

Заняття проходять в невеликих групах по 5-8 чоловік.

Вісім тижнів для освоєння нового рівня!

AEC Immersion використовує семестрову систему навчання, кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набори на нові семестри виробляються круглий рік, семестри починаються кожного місяця.

 

Заняття три рази на тиждень, два - з викладачами з Америки!

Щотижня семестру проводяться три основних заняття по 120 хвилин. Тиждень починається в неділю з заняття з українським викладачем, який пояснює і тренує лексичний і граматичний матеріал. Пізніше цей матеріал закріплюється на двох наступних заняттях з американськими викладачами в будні дні.

 

Дозаписатися на поточний семестр
Центру Immersion в місті Києві
можна протягом

днів
годин
хвилин
секунд
 

Київ, Дніпровська набережна, 23-а (метро "Осокорки")
(044) 233-16-03, (063) 233-16-03

Початок семестру: 10.11.2019
Тестування та дозапис в групи буде проходити:
10 листопада з 11:00 до 19:00
11, 12, 13, 14 листопада з 16:00 до 21:00

А також, Immersion - це:

 

Захоплюючі розмовні клуби до 23 годин на тиждень

Заняття проводяться п'ять разів на тиждень! Слухачі і викладач працюють в сучасному відеозалі, де докладно розбирається лексика захоплюючих фільмів і зачіпаються різноманітні життєві ситуації!

Проходження лексики на уроці

Кожен урок включає вивчення і тренінг різної практичної граматики і певного запасу лексики. Перша година уроку з американським викладачем сприяє прийняттю граматичних структур, лексичних шаблонів і мовних кліше в живої розмовної мови. Друга година уроку з носієм мови переносить Вас в Америку, і Ви самі стаєте героєм цікавого фільму!

 

Два варіанти програм
від AEC Immersion на вибір:

 
 • 1

  Основний курс

  А. Заняття три рази на тиждень по 120 хвилин.

  Б. Необмежене відвідування відеокласів  (до 23 годин на тиждень).

  В. Необмежене відвідування індивідуальних граматичних занять з репетиторами, навчальний посібник.

  Вартість курсу 4700 грн. за 8 тижнів.
 • 2

  Персональний тренер

  У будь-який день тижня крім суботи, з 9.00 до 15.00 студентів чекають їх персональні тренери - висококваліфіковані українські та американські викладачі. Заняття - «тренування» може тривати 90 або 120 хвилин. Вартість 90-хвилинного заняття за методикою занурення з українським викладачем становить 450 гривень. Вартість 90-хвилинного заняття за методикою занурення з американським викладачем становить 900 гривень. За цю суму можна займатися як наодинці з викладачем, так і в маленькій групі з 2 чоловік, наприклад, разом з другом. «Мовні тренування» можна проводити від одного до шести разів на тиждень, в залежності від наявності вільного часу. По проходженню курсу студент знову проходить тестування і переходить на наступний рівень.

 

Записатися на безкоштовне тестування
Центру Immersion в місті Києві

Для визначення відповідної Вам програми ми проводимо безкоштовне усне тестування. Просто зателефонуйте нам по одному з телефонів (044) 233 16 03, (063) 233 16 03 і узгодьте час коли Ви прийдете на тестування, або:

заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами і погодимо зустріч:
Ми гарантуємо:

Якщо з якої-небудь причини Ви не хочете продовжувати навчання після проходження першого заняття, ми повернемо Вам 100% вашої оплати!

img-garant