Класична програма навчання AEC

Система навчання

American English Center використовує семестрову систему навчання. Кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набір учнів проводиться цілий рік приблизно через кожні два місяці. Останній тиждень кожного семестру - закріплюючий. Наші школи не працюють на новорічні та травневі свята. Також влітку є один тиждень канікул. В розділі розклад семестрів ви зможете подивитися дати початку семестру у філії, яка Вас цікавить.

Під час набору нових слухачів проводиться усне тестування, так як комплектування груп проводиться відповідно до рівня знань вступника.

Наша програма ставить основний акцент на розмовну мову, хоча також велика увага приділяється практичній граматиці. Вас навчать говорити мовними шаблонами, які слухачі постійно закріплюють на практиці.

Поступивши на один з рівнів Ви можете підніматися вище по сходах нашої програми. Якщо, з яких-небудь причин, Вам необхідно перервати процес навчання, то восьмитижневий семестр можна пропустити і продовжити заняття з іншою групою через семестр. Всі знижки на навчання залишаються в силі.

Всі рівні поділяються на курс для початківців, основний курс, і курс "Advanced" (для добре володіючих мовою).

 

Курс для початківців має два рівні, заняття проводяться три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) російськомовними викладачами.
Заняття проходять в денний (16: 00-18: 00) або вечірній час (18: 00-20: 00, 19 : 00-21: 00, 20: 00-22: 00) в будні дні, а також у неділю. Розклад може відрізнятися в кожній з філій.

 

До складу основного курсу входять п'ять рівнів, розрахованих на слухачів, які мають базові знання; тут навчання проводять американські та російськомовні викладачі. На основному курсі заняття проходять три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин). На першому рівні заняття проходять 3 рази на тиждень з українськими викладачами. На 2,3 рівнях два рази на тиждень Ви займаєтеся з російськомовними викладачами і один раз на тиждень Ви закріплюєте отримані знання з американським викладачем. Починаючи з четвертого рівня два рази на тиждень заняття ведуть американські викладачі, а російськомовний викладач один раз на тиждень пояснює нові граматичні структури, вирази і ідіоми, які зустрічаються на уроках. Заняття проходять в денний (16: 00-18: 00) або вечірній час (18: 00-20: 00, 19: 00-21: 00, 20: 00-22: 00) в будні дні, а також у неділю ( перша або друга половина дня). Розклад може відрізнятися в кожній з філій.

 

Advanced English дає можливість постійно підтримувати і вдосконалювати свій високий рівень знань слухачам, які добре володіють англійською мовою, а також тим, хто успішно закінчив п'ять рівнів основного курсу. Заняття проходять три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) у денний (16: 00-18: 00) або вечірній час (18: 00-20: 00, 19: 00-21: 00, 20: 00-22: 00) у будні дні, а також у неділю. Два заняття на тиждень проводяться американськими викладачами. Після закінчення рівня advanced видається сертифікат американського зразка.

 

Курс англійської мови для початківців

Курс для початківців складається з 2 рівнів: BLES і GRAS.

Самий перший рівень називається BLES (абревіатура - уроки для початківців). Якщо Ви ніколи не вивчали мову або повністю забули її основи, то давайте почнемо все спочатку разом з AEC!

 

Просунутий початківець (GRAS) є логічним продовженням початкового рівня BLES. Принцип «снігової кулі» буде діяти на всіх рівнях нашої системи - ви закріплюєте матеріал попереднього рівня та вчите нові теми. Додаємо нові граматичні теми, вчимо більше слів. На цьому рівні з'являється більше діалогів, ситуаційних вправ. Крім вправ на розуміння тексту, студенти отримують завдання обговорити прості ситуації, тексти, описати картинку і скласти діалоги. Слухачам пропонуються захоплюючі ігри, які допомагають запам'ятати нові слова і розвивають розмовну мову. Ви вивчите близько 900 нових слів. Заняття проводяться три рази на тиждень з російсько- або україно- мовним викладачем.

Основний курс

Основний курс є найбільшим і найпопулярнішим сегментом програми AEC. Що ж собою представляє кожен з рівнів? Тут ми коротко розповімо про кожний з них, але ... не намагайтеся самостійно визначити Ваш рівень грунтуючись на описане. Ми навчаємо не просто англійській мові, а англійській розмовній мові. Це означає, що недостатньо знати граматичний матеріал, важливо вміти його застосовувати на практиці. При співбесіді, тестінг-менеджер буде визначати Ваші розмовні навички в поєднанні з граматикою. Неодноразово нам доводилося тестувати клієнтів, які писали роботи англійською мовою, але рівень їх розмовної мови відповідав початковому курсу. Тому, правильне визначення розмовного рівня зробить Ваші заняття цікавими і продуктивними. 

Курс розмовної англійської

Практика, практика і ще раз практика !!! Якщо Ви хочете швидко і ефективно вивчити мову, то одних теоретичних знань буде недостатньо. Розмовні клуби - це додаткова послуга, яка пропонується нашим слухачам. Ви можете відвідувати розмовні клуби п'ять !!! днів в тиждень і покращувати свою розмовну мову. Для початківців рівнів, а також рівнів 1, 2, 3 основного курсу ця послуга включена у вартість навчання. Для рівнів 3-6, розмовні клуби оплачуються додатково (заняття проходять з американськими викладачами).

Що ж таке розмовний клуб? Це можливість спілкуватися з носієм мови на різноманітні теми. На початку кожного семестру разом з набором підручників Ви отримуєте соnversation-book, де вказаний список розмовних тем, невеликий текст і набір нових слів по кожній темі, а також навідні запитання. Таким чином, кожен розмовний клуб - це не тільки захоплююча бесіда з носієм мови, з якої Ви, напевно, почерпнете, багато цікавої і корисної інформації, але також інтенсивне розмовне заняття з чітким планом і методикою.

Допомога репетитора

Допомога репетитора є безкоштовною послугою , яку надає AEC. У кожній школі працює кілька викладачів-репетиторів. Їх завдання - допомогти студентам, які пропустили заняття або не засвоїли тему досить добре. Кожен слухач може «відпрацювати» стільки тем / занять, скільки вважає за потрібне. Викладач індивідуально позаймається з Вами і допоможе закріпити пропущений незасвоєний матеріал. Ця послуга користується великою популярністю в нашому Центрі, тому ми переконливо просимо наших слухачів заздалегідь записуватися на "відпрацювання" заняття (хоча б за день до призначеної дати).

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання