Англійські курси у Львові для початківців складаються з 2 рівнів: BLES і GRAS.

Найперший рівень називається BLES (абревіатура - уроки для початківців). Якщо Ви ніколи не вивчали мову або повністю забули його основи, то давайте почнемо все спочатку разом з AEC!
Базові знання у вивченні будь-якої мови можна порівняти з фундаментом будинку. Якщо фундамент хороший, то і будинок буде стояти довго і радувати його жителів, а якщо фундамент підкачав, то і стіни швидко розваляться. Отже, на цьому рівні створюємо хорошу базу - "фундамент" ваших знань. При слові "алфавіт" у багатьох з'являється нудне вираз на обличчі. Насправді, алфавіт сам по собі нікому не потрібен. Наше завдання - навчитися читати і вимовляти слова правильно. Адже кожній букві відповідає один або кілька звуків. Коли Ви їх вивчите, Вам легше буде розуміти носія мови і читання принесе одне лише задоволення.

Ось Ви вже читаєте і вимовляєте слова правильно, а пройшло всього кілька уроків. Нам пора рухатися вперед! Наступне слово, яке може привести Вас в нудьгу - "граматика". Багато наших слухачів задають питання "Як би вивчити мову без нудного зубріння граматичних часів ?!" Ніякого зубріння !!! Граматика - це так звані "стіни" в нашому домі. Це всього лише набір правил для побудови речень. І якщо Ви правильно склали речення, Вас зрозуміє носій мови. Англійська - мова з дуже чіткою і логічною граматичною системою. Вивчити англійську мову онлайн, її основні правила можна і самостійно. Однак, закріпити правила і перевести знання з теорії на практику в поодинці не вийде. З нашими викладачами Ви зможете активізувати свої теоретичні знання і заговорити! Пам'ятайте - "про себе" мову не вивчиш! На кожному занятті Ви будете промовляти вголос нові слова, речення, структури багато разів. Також, у розділі Англійська онлайн можна безкоштовно практикувати англійську.


Всі вправи будуть спрямовані, перш за все, на розвиток сучасної розмовної мови. Наші викладачі намагаються уникати складних граматичних термінів при поясненні нового матеріалу і приділяти більше часу практичному відпрацюванню правил. На цьому рівні Ви познайомитеся з основними темами, які допоможуть Вам підтримати розмову на елементарному рівні: - Present Continious - Present Simple - Past Simple - Can - Have to - To be going to. Кожен урок цього рівня включає в себе практичне відпрацювання граматичного, лексичного та фонетичного матеріалу. До кінця рівня Ви будете розуміти і використовувати в мовленні близько 800 слів. Заняття проводяться три рази на тиждень з російсько- або україно-мовним викладачем.

Просунутий початківець GRAS є логічним продовженням початкового рівня. Принцип "сніжної кулі" буде діяти на всіх рівнях нашої системи - ви закріплюєте матеріал попереднього рівня і вчите нові теми. Додаємо нові граматичні теми, вчимо більше слів. На цьому рівні з'являється більше діалогів, ситуаційних вправ. Крім вправ на розуміння тексту, студенти отримують завдання обговорити прості ситуації, тексти, описати картинку і скласти діалоги. Слухачам пропонуються захоплюючі ігри, які допомагають запам'ятати нові слова і розвивають розмовну мову. Ви вивчите близько 900 нових слів. Заняття проводяться три рази на тиждень з російсько- або україно-мовним викладачем.

 

Запишіться зараз на безкоштовне тестування в одну зі шкіл АЕС,
щоб найкращим чином підібрати відповідну Вашому рівню групу:

Записатися на безкоштовне тестування