Основний курс


Рівень 1
У Вас уже є граматичний «фундамент», але знання не систематизовані. Ви вивчали англійську в школі, але це було чи багато років назад, або у Вас зовсім не було інтересу до цього предмету. Ви розумієте багато, але говорити не можете. Значить, Вам сюди!
На цьому рівні Ви будете вивчати ті ж теми, що і на початківців. Однак, методика змінюється кардинально. Якщо на курсі для початківців Ви знайомилися з основами англійської мови, то на першому рівні основного курсу Вам нагадають граматичні часи. Основна частина уроку буде присвячена розмовною вправ на закріплення лексики, граматичних структур, розвиток діалогічного / монологічного мовлення. Кожен урок починається міні-діалогом з повсякденного життя (знайомство, телефонна розмова, в поїздці, в аптеці, в магазині і т.д). У кожному уроці є текст, який об'єднує всі теми уроку. Таким чином, Ви вчите мову у всіх його живих формах, не відриваючись від контексту сучасного життя.
Недільні заняття з українським викладачем проходять в досить інтенсивному темпі і максимально спрямовані на розвиток розмовної мови. Це заняття носить більш розмовний характер.

Рівень 2
Ви вже знайомі і активно використовуєте в мові основні структури першого базового рівня, але допускаєте багато помилок в минулому часі і зовсім не використовуєте більш складні часи і структури. Темп мовлення поки уповільнений. Наше завдання - закріпити в мові часи груп Simple, Continious і додати нові граматичні структури. В кінці цього рівня Ви зможете активно використовувати в мові такі граматичні структури: - Simple (Present / Past / Future), - Continious (Present / Past / Future), - Perfect (Present), - Gerund (introduction) - It takes. Пропозиції стають довшими. Діалоги ускладнюються. З'являються вкраплення простих ідіоматичних виразів. Крім базової лексики уроки доповнюються синонімічними / антоніміческімі конструкціями. Вправи на швидкість мови стають більш різноманітними.
З другого базового рівня додається недільний заняття з американськими викладачем. На ньому Ви закріплюєте матеріал, пройдений протягом тижня з українським викладачем, відпрацьовуєте вимова, а також розвиваєте темп мови. Лексика рівня - близько 1000 слів.

Рівень 3
У Вас досить великий лексичний запас, Ви вільно використовуєте в мові і чітко розрізняєте всі часи груп Simple, Continious , а також час Present Perfect . Темп мови не уповільнений. Ви не боїтеся спілкуватися з носіями мови і горезвісного "бар'єру" вже немає. Наше завдання - навчитися передавати відтінки емоцій, висловлювати підтекст, тобто познайомитися з модальними структурами англійської мови. Також, ми додамо до вивчення кілька нових часів, навчимося поєднувати ці часи в мові (узгодження часів) і звернемо увагу вже на тонкі граматичні і лексичні нюанси мови. Ви досить розширите лексичний і ідіоматичний запас. В кінці цього рівня Ви зможете легко розпізнавати і поступово використовувати такі граматичні структури: - Present Perfect Continious, - Used to, - Had better, - Gerund, - Sequence of Tenses (introduction), - Passive Voice, - modal verbs: should, must, may, can (і в значенні модальності, і в значенні ймовірності), - структури should have done, must have done, may have done, could have done, - adverb / adjective (ступеня порівняння). практичні уроки проводять українські викладачі, а неділя американський закріплює пройдений матеріал. Недільні заняття відрізняє інтенсивний темп і максимально розмовна спрямованість.

Рівень 4
Ви знайомі не тільки з базовими структурами мови, але відрізняєте всі основні граматичні нюанси, хоча поки не дуже активно використовуєте їх у мовленні. Цей рівень - прекрасна можливість закріпити весь пройдений матеріал і перевести більшість вивчених на попередніх рівнях або самостійно граматичних структур, а також лексики в розмовну мову. Крім того, ви розширите свій граматичний запас новим структурами: - Умовні речення (тип 1, тип 2), - I wish I did, - Both / Neither, - Embeded questions (I wonder if he speaks English), - Sequence of Tenses, - Past Perfect. протягом двох місяців Ви як би шліфуєте свої знання і переводите володіння мовою на більш високий рівень. Починаючи з 4 рівня українські викладачі один раз в тиждень допомагають розібратися з граматичним матеріалом, тоді як практичні заняття проводять американські викладачі.

Рівень 5
Можливо, Ви вже працюєте в іноземній компанії або були на стажуванні де-небудь в англомовній країні. Ваш англійська вже на твердому середньому рівні. Однак, немає межі досконалості! Нам залишилося вивчити найскладніші граматичні, лексичні структури і зайнятися стилем викладу. Ви ж хочете знати мову як носій мови! Після 4-5 заняття ви можете сміливо заявити всім, що з граматикою англійської Ви розібралися остаточно. Вивчення граматики ми закінчимо наступними структурами: - Умовне пропозицію (тип 3), - I wish I had seen, - Future Perfect, - He is to blame ... (а також ще кілька граматичних структур). Все решта заняття присвячені стилю спілкування і безпосередньо розвитку розмовної мови. Після закінчення 5 рівнів нашої системи Ви будете володіти мовою "освіченого" людини!

Advanced level (ми пропонуємо кілька різних рівнів advanced)
Ви практично на вершині! В англійській мові є гарний вислів "to polish your English", тобто відточити, підчистити ваші знання і максимально наблизити їх до рівня "advanced". Ідіоматичні вирази - головний нюанс цього рівня. Саме вони зроблять мову природним, живим! Протягом рівня Ви вивчите і закріпіть в мові близько 90 ідіом! Цей рівень узагальнює весь граматичний, лексичний, стилістичний матеріал, який Ви вивчили на попередніх рівнях. Ви починаєте думати як носій мови. Ви вже не аналізуєте, чому в цьому реченні використовується та чи інша конструкція. Ви використовуєте їх автоматично - тобто підсвідомо !!! Наша мета досягнута - Ви вільно володієте англійською! Вітаємо!

Примітка: На всіх рівнях в кінці семестру наші студенти пишуть тести, а також проходять усне тестування. Завдання тестів - визначити, який матеріал ще недостатньо відпрацьований, і проаналізувати всі допущені помилки.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

© 1995-2019 • ЦЕНТР ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З ВИКЛАДАЧАМИ ІЗ АМЕРИКИ