American English Center використовує семестрову систему навчання. Кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набір учнів проводиться цілий рік приблизно через кожні два місяці. Останній тиждень кожного семестру - закріплює. Наші школи не працюють на новорічні та травневі свята. Також влітку є один тиждень канікул. В розділі розклад семестрів ви зможете подивитися дати початку семестру у філії, яка Вас цікавить.

Під час набору нових слухачів проводиться усне тестування, так як комплектування груп проводиться відповідно до рівня знань вступника.

Наша програма ставить основний акцент на розмовну мову, хоча також велика увага приділяється практичній граматиці. Вас навчать говорити мовними шаблонами, які слухачі постійно закріплюють на практиці.

Поступивши на один з рівнів Ви можете підніматися вище по сходах нашої програми. Якщо, з яких-небудь причин, Вам необхідно перервати процес навчання, то восьмитижневої семестр можна пропустити і продовжувати заняття з іншою групою через семестр. Всі знижки на навчання залишаються в силі.

Всі рівні поділяються на курс для початківців, основний курс, і курс "Advanced" (для добре володіючих мовою).

 

Курс для початківців має два рівні, заняття проводяться три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) російськомовними викладачами.
Заняття проходять в денний (16: 00-18: 00) або вечірній час (18: 00-20: 00, 19 : 00-21: 00, 20: 00-22: 00) в будні дні, а також у неділю. Розклад може відрізнятися в кожному з філій.

 

До складу основного курсу входять п'ять рівнів, розрахованих на слухачів, які мають базові знання; тут навчання проводять американські та російськомовні викладачі. На основному курсі заняття проходять три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин). На першому рівні заняття проходять 3 рази на тиждень з українськими викладачами. На 2,3 рівнях два рази в тиждень Ви займаєтеся з російськомовними викладачами і один раз в тиждень Ви закріплюєте отримані знання з американським викладачем. Починаючи з четвертого рівня два рази в тиждень заняття ведуть американські викладачі, а російськомовний викладач один раз в тиждень пояснює нові граматичні структури, вирази і ідіоми зустрічаються в уроках. Заняття проходять в денний (16: 00-18: 00) або вечірній час (18: 00-20: 00, 19: 00-21: 00, 20: 00-22: 00) в будні дні, а також у неділю ( перша & nbsp; або друга половина дня). Розклад може відрізнятися в кожному з філій.

 

Advanced English дає можливість постійно підтримувати і вдосконалювати свій високий рівень знань слухачів, які добре володіють англійською мовою, а також тим, хто успішно закінчив п'ять рівнів основного курсу. Заняття проходять три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) в денний (16: 00-18: 00) або вечірній час (18: 00-20: 00, 19: 00-21: 00, 20: 00-22: 00) в будні дні, а також у неділю. Два заняття в тиждень проводяться американськими викладачами. Після закінчення рівня advanced видається сертифікат американського зразка.

 

Запишіться зараз на безкоштовне тестування в одну зі шкіл АЕС,
щоб найкращим чином підібрати відповідну Вашому рівню групу:

Записатися на безкоштовне тестування