Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 17 грудня стали: Павло Петренко (Харків) і Оксана Загребельна (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 10 грудня стали: Надія Цинкевич (Київ) і Алла Нідаєва (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Розігруємо 25 подарункових сертификатів номіналом 1000 грн. на навчання у семестрі Грудень-Січень. Умови участі на нашій сторінці в Facebook.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 25 листопада стали: Єлізавета Марченко (Запоріжжя) і Андрій Луценко (Дніпро). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 19 листопада стали: Валерія Бойко і Діана Токман ((Запоріжжя)). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 12 листопада стали: Руслан Губарєв (Харків) і Євгенія Кушнір (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 5 листопада стали: Антон Шишлаков (Запоріжжя) і Максим Гордійчук (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 29 жовтня стали: Денис Будник (Харків) і Сергій Щербань (Дніпро). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Школа на Нивках (Київ) не працюватиме 2 листопада. Чекаємо на Вас у неділю, 5 листопада.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 22 жовтня стали: Ірина Бондаренко (Київ) і Катерина Серик (Харків). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.