В зв'язку з проведенням ЗНО, заняття на Нивках (Київ) переносяться з 23 травня (среда) на 25 травня (п'ятниця). Заняття в Харкові переносяться з 23 травня (середа) на 25 травня (п'ятниця) і з 31 травня (четвер) на 1 червня (п'ятниця). Заняття на Оболоні (Київ) переносяться з 24 травня (четвер) на 25 травня (п'ятниця). Перепрошуємо за можливі незручності.

У Київських філіях (Круглоуніверситетська 9, Іорданська 20-А, Княжий Затон 17-В), у Запоріжжі, Одесі та Дніпрі (вул. Лазаряна) заняття будуть проходитиі 30 квітня, 1, 2, 3 травня. Перерва з 4 травня по 12 травня. Школи відновлять роботу у неділю, 13 травня.

Київські філії (Шептицького 10, проспектт Перемоги 63, Печерський узвіз 13-А), філія в Дніпрі (вул. Староказацька), філії в Харкові, Полтаві та Вінніці будуть працювати 30 квітня, 1, 2, 3, 4 травня. Заняття з 6 травня переносяться на 4 травня. Школи відновлять роботу у неділю, 13 травня.

Львівська філія буде працювати 30 квітня, 1, 2, 3 травня. Школа відновить роботу у неділю, 13 травня.

Вітаємо зі святом наших милих жінок! 8 березня усі філії наших шкіл працюють за звичайним розкладом.

Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 17 грудня стали: Павло Петренко (Харків) і Оксана Загребельна (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 10 грудня стали: Надія Цинкевич (Київ) і Алла Нідаєва (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Розігруємо 25 подарункових сертификатів номіналом 1000 грн. на навчання у семестрі Грудень-Січень. Умови участі на нашій сторінці в Facebook.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 25 листопада стали: Єлізавета Марченко (Запоріжжя) і Андрій Луценко (Дніпро). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 19 листопада стали: Валерія Бойко і Діана Токман ((Запоріжжя)). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 12 листопада стали: Руслан Губарєв (Харків) і Євгенія Кушнір (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.
Переможцями у розіграші подарункових сертифікатів 5 листопада стали: Антон Шишлаков (Запоріжжя) і Максим Гордійчук (Київ). Про умови щотижневої акції можна дізнатися в особистому кабінеті.