Шановні слухачі! У філіях Києва на Лівобережній, Кловській, Нивках та в Харкові будуть каникули з 1 по 8 липня включно.
(Школа занурення в мовне середовище продовжує свою роботу.)
У філії Дніпра ( вул. Старокозацька 21-а) з 2 по 8 липня включно будуть канікули.
Чекаємо на Вас на останній тиждень навчання у семестрі травень-червень 2017 та реєстрацію з 9 липня. Гарного всім літа!

Олена Рощина (Київ) та Наталія Бевко (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Євгенія Левенець (Одеса) та Маргарита Сопільняк (Дніпро) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

У зв"язку з проведенням ЗНО в приміщенні школи в четвер 15 червня, філія АЕС на Оболоні переносить заняття та тестування на п"ятницю 16 червня.

Вероніка Кудинова (Одеса) та Дарина Смирнова (Запоріжжя) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Юлія Дубенчук (Одеса) та Діана Пухальська (Запоріжжя) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Неля Андрієва (Одеса) та Андрій Поліщук (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Шановні слухачі! Філія на Осокорках не працюватиме 22, 28 и 30 травня у зв"язку з проведенням ЗНО у приміщеннях. Будь ласка, уточнюйте розклад в офісі. Дякуємо за розуміння!

Тетяна Мельниченко (Київ) та Микита Румянцев (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Юлія Мохун (Дніпро) та Андрій Тапузов (Харків) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.