Шановні слухачі! Філія на Осокорках не працюватиме 22, 28 и 30 травня у зв"язку з проведенням ЗНО у приміщеннях. Будь ласка, уточнюйте розклад в офісі. Дякуємо за розуміння!

Тетяна Мельниченко (Київ) та Микита Румянцев (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Юлія Мохун (Дніпро) та Андрій Тапузов (Харків) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Ha Chang Khoang Thi (Харків) та Раїса Шафер (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Розклад роботи філій АЕС на травневі свята наступний: Філії у Запоріжжі, Львові, Полтаві, Києві (Хрещатик, Оболонь, Осокорки), в Дніпрі (Лазаряна) працюють останній день 27 квітня ( кінець третього тижня навчання). Заняття поновляться у неділю 7 травня. В філіях Київ (Лівобережна, Кловська, Нивки), Дніпро (Староказацька), Харків, Вінниця - заняття переносяться з неділі 30 квітня на п"ятницю 28 квітня. Заняття поновляться у неділю 7 травня.

Денис Петращук (Київ) та Дмитро Бочаров (Дніпро) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Ігор Пономаренко (Київ) та Наталія Шевченко (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Ольга Панаєтова (Одеса) та Яна Черненко (Дніпро) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Віктор Пірон (Дніпро) та Катерина Статіна (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.

Олександра Мазай (Дніпро) та Денис Вершинін (Київ) виграли бонус на навчання у розмірі 500 грн. Вітаємо! Для участі у щотижневому розіграші, сплатіть за навчання не менш ніж 1000 грн. одним платежем на нашому сайті.