Робота в АЕС

American English Center - успішна і швидко розвивається, розширює мережу своїх навчальних центрів на території України. AEC запрошує до співпраці комунікабельних, професійних і творчих фахівців для заповнення наступних вакансій в нашій компанії.

Вакансії для українських претендентів

Викладач англійської мови.

AEC запрошує на роботу викладачів англійської мови, що володіють високим рівнем розмовної англійської, прекрасним знанням граматики і методики викладання. Уміння працювати в команді, комунікабельність і здатність знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта є обов'язковими вимогами до кандидатів на посаду викладача в нашій компанії. Наявність диплома магістра або бакалавра є необхідною умовою для отримання посади, однак кандидатури студентів випускних курсів університетів також будуть розглянуті. AЕС віддає переваги кандидатам, які навчалися, жили або проходили стажування в США, Канаді або Великобританії.    


Менеджер з тестування та роботі з корпоративними клієнтами.

Ідеальним кандидатом на цю посаду є комунікабельний, енергійний і орієнтований на роботу з клієнтом фахівець, який навчався, жив або проходив стажування в США. Обов'язкова вимога для претендентів на посаду менеджера - дуже високий рівень розмовної англійської, відсутність акценту і добре знання граматики англійської мови. Наявність диплома магістра або бакалавра є необхідною умовою для отримання посади, однак кандидатури студентів випускних курсів університетів також будуть розглянуті. 


AEC приділяє велику увагу професійному зростанню і розвитку своїх службовців. Компанія надає конкурентоспроможну заробітну плату, щомісячні бонуси, можливість просунутися службовими сходами, методичні семінари і тренінги, а також робить все можливе для створення найкращих умов роботи в нашому колективі.

 

Для українських претендентів:

Щоб записатися на співбесіду телефонуйте за тел. 8 093 326 69 44 або надсилайте Ваші резюме на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  

 

Вакансії для вчителів з Північної Америки

Викладач англійської мови.

AEC запрошує до співпраці громадян Канади і Сполучених Штатів для заміщення вакансій викладачів початкових рівнів, основного курсу і курсів ділової англійської. Основними кандидатами стануть професіонали, що володіють методикою викладання розмовної англійської мови та бажають відкрити для наших студентів захоплюючий світ американської культури. При підборі викладачів особлива увага звертається на здатності кандидата до організації навчального процесу та вміння працювати в команді.

Вимоги до кандидатів на посаду викладача:

- наявність диплома магістра або бакалавра, кандидатури студентів випускних курсів університетів також приймаються до розгляду

- відсутність яскраво вираженого акценту

- вміння ілюструвати вживання граматичних структур в розмовній англійській

- угода на роботу терміном не менше восьми або дванадцяти місяців.

Всі нові викладачі зобов'язані пройти тренінг по роботі з програмою АЕС. Додаткову інформацію викладачі з Північної Америки можуть отримати звернувшись за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.