Results
that speak!

AMERICAN ENGLISH CENTER

 
 

Школа англійської мови у Харкові

Ваша мета вільно розмовляти англійською мовою?

Тоді програма вивчення англійської мови American English Center саме для Вас!
Ми розробили для Вас унікальну методику навчання з викладачами з Америки.

American English Center - це:

1 БАГАТО ПРАКТИКИ НА УРОКАХ.

На заняттях ми робимо основний акцент на розмовну мову, а також намагаємось приділяти велику увагу практичній граматиці. Ми допоможемо Вам запам'ятати розмовні шаблони, які Ви будете постійно закріплювати на практиці.

2 ПРОГРАМИ ВИВЧЕННЯ МОВИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ.

Почавши навчання на одному з рівнів, Ви будете поступово підніматися вище по сходах нашої учбової програми. Програма розроблена як для початківців, так і для бажаючих удосконалити свій рівень.

3 ВІСІМ ТИЖНІВ ДЛЯ ЗАСВОЄННЯ НОВОГО РІВНЮ!

У школах англійської мови American English Center навчання проходить по семестрах, кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню.

4 УРОКИ З УКРАЇНСЬКИМИ ТА АМЕРИКАНСЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ!

На основних заняттях зі студентами працюють українські викладачі. Для закріплення кожного уроку, слухачі можуть скористатися додатковим уроком з американським викладачем в режимі онлайн. Тільки той, для кого мова є рідною, зможе наблизити вашу вимову до ідеальної. Це зробить вашу практику англійської максимально ефективною.

5 ЗАХОПЛЮЮЧІ РОЗМОВНІ КЛУБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ РІВНЮ.

Для слухачів початкових рівнів пропонуються безкоштовні розмовні клуби з українськими викладачами. Лексика і теми підібрані відповідно до досліджуваних граматичних тем на основних заняттях. Слухачі середніх і високих рівнів мають можливість відвідувати розмовні клуби з американськими викладачами.

6 ВІДЕОКЛАСИ 5 РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ.

Щодня з неділі по четвер пропонується перегляд фільмів англійською мовою. Перегляд поділений на сегменти, лексика яких детально розбирається, а сам фільм обговорюється на занятті! Розбір лексичних шаблонів і мовних кліше у живій розмовній мові гарантований!

7 БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА РЕПЕТИТОРА.

Кожен слухач школи AEC може користуватися допомогою репетитора без додаткової оплати. Це вам допоможе у випадках, якщо ви пропустили заняття або бажаєте просто повторити тему.

Школа AEC у Харкові

Класичні програми AEC

Харків

докладніше про школу ➥

Початок семестру: 19.01.2020

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 19 сiчня з 11:00 до 19:00
20, 21, 22, 23 сiчня з 16:00 до 21:00

вул. Благовіщенська, 36 (колишня вул. Карла Маркса)

телефони: (057) 761 35 10, (063) 761 35 10, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Дозаписатися на поточний семестр
AEC у Харкові
можна протягом

днів
годин
хвилин
секунд

Три варіанти навчання в American English Center на вибір:

КЛАСИЧНА ПРОГРАМА

380000  -  470000
за семестр (8 тижнів)

Image
 • основні заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин з українськими або американськими викладачами в залежності від рівня;
 • додаткові безкоштовні розмовні клуби;
 • безкоштовний репетитор;
 • безкоштовні навчальні матеріали.

ПІДГОТОВКА СТАРШОКЛАСНИКІВ ДО ЗНО

460000
за семестр (7 тижнів) + вартість підручника (одноразово)

Image
 • основні заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин з українськими викладачами;
 • додаткове заняття 120 хвилин в тиждень з американським викладачем;
 • безкоштовний репетитор.

ОНЛАЙН ПРОГРАМА. ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

вартість 6-тижневого курсу навчання:  300000

вартість пробного тижня навчання:  65000

Image
 • структуроване навчання за програмою АЕС в будь-якій точці світу (в комфорті вашого будинку або офісу або за кордоном);
 • 5 годин на тиждень (120 хвилин з американським викладачем, 120 хвилин з українським викладачем, 60 хвилин консультації);
 • зручність вибору часу і днів занять (з 8-00 до 22-00);
 • електронний кабінет з домашніми завданнями.

Вартість семестру (2 місяці) в грн.

Ціни на курси англійської вказані без урахування знижок.

Записатися на безкоштовне тестування
AEC у Харкові

Для визначення максимально комфортного для Вас рівня, ми проводимо безкоштовне усне тестування. Просто зателефонуйте нам по телефону (093) 325 35 34 і узгодьте час, коли Ви прийдете на тестування, або:

заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами і погодимо зустріч:

Дозаписатися на семестр можна до 26-01-2020


img-garant Ми гарантуємо:

Якщо з якої-небудь причини Ви не хочете продовжувати навчання після проходження першого заняття, ми повернемо Вам 100% вашої оплати!

Курси англійської мови American English Center в Харкові

з нами ви легко вивчите англійську

Курси англійської мови онлайн - це завжди крок до створення кращої версії себе. Отримання нових знань сприяє розвитку, вивчення англійської, найбільш затребуваного на сьогодні іноземної мови, усуває кордону, відкриває перспективи.

Школа англійської мови American English Center створена в 1995 році, і зараз налічує десятки філій в великих містах України. Грунтувався центр з метою об'єднання професіоналів-викладачів з США, Канади та України, і створення максимально ефективної системи навчання.

Чому саме ми?

Кожен з наших студентів записується на заняття з певною метою, і ми це прекрасно розуміємо. Викладачі нашого центру створюють такі умови і атмосферу в процесі навчання, що кінцева мета перестає вам здаватися захмарною.

У вас є можливість вибрати той час і графік занять, які краще всього поєднуються з вашим розкладом і способом життя. Кількість годин на тиждень залежить від обраного вами курсу і поставлених завдань. Ми забезпечуємо наших студентів безкоштовними навчальними посібниками та сучасними методичними матеріалами.

Занурення в мовне середовище за допомогою наших викладачів-носіїв мови, дозволяє освоїти англійську легко і природно, навчитися швидко і правильно нею розмовляти, вільно висловлюючи свої думки.

Завдяки методиці викладання, ви будете бачити явний прогрес після кожного заняття, відчувати радість від досягнень, зміцнюючи впевненість в собі, своїх здібностях і в своєму знанні англійської мови.

American English Center: ефективні курси англійської у Харкові чекають вас!

Десятки тисяч наших студентів пройшли цей шлях і якісно змінили своє особисте і суспільне життя, здійснивши свої мрії та цілі. Не втрачайте часу, записуйтеся на онлайн курси з англійської мови American English Center у Харкові і починайте вже зараз закладати фундамент для кардинальних позитивних змін в майбутньому!

Наші школи є у більшості великих міст України, тому рекомендуємо курси англійської мови у Львові, Дніпрі, Харкові, Києві та інших містах!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання