Київ, Дружби народів
Місто: Київ ➫

Київ, Дружби народів

Початок семестру: 5, 6, 7 квiтня

Тестування та запис в групи буде проходити: 30, 31 березня, 1, 2 квiтня з 16:00 до 21:00 (тестування онлайн)

бульв. Марії Приймаченко 1/27, 3 поверх (метро "Дружби народiв")

телефони: (044) 232-54-74, (063) 232-54-74, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Svitlana Ralets
 3 місяці тому
Перше, що сподобалося це те, яким чином проходить співбесіда для визначення рівня знань: 1. Вважаю, що через живе спілкування можна краще визначити рівень знань та потреби майбутнього студента. 2. Час перебування в центрі не перевищив 30-40 хвилин (від входу до виходу з будівлі, включаючи співбесіду та інші організаційні питання), враховуючи сьогоднішній темп життя, вважаю це великим плюсом. Сподобалася система навчання - доступна, розгорнута, комплексний підхід. Невеликим мінусом для мене стали організаційні моменти: перед початком навчання змінили графік занять, через що я змогла доєднатися до групи тільки з 4 заняття (час пішов на внесення змін до мого власного графіка), про деякі організаційні моменти дізналася пізнувато в процесі навчання. На сьогодні плюси значно переважають мінус, тому з приємністю продовжую своє навчання в American English Center :)
Maria Lifanova
 місяць тому
Мій син (16 років) навчається в центрі на Приймаченко і дуже задоволений. Дружня атмосфера, доброзичливе ставлення, справді (!) інтенсив — насичені домашні завдання письмово і онлайн. Зручний розклад, чітко все організовано. Якщо щось не зрозумів або пропустив, дають додаткову зустріч з репетитором. Вчать сумлінно! Супер!Збираємось продовжувати тут навчання.
анна гаращенко
 місяць тому
Подобається ходити в AEC. Дуже приємна атмосфера, викладачі і співробітники центру завжди раді допомогти і пояснити в разі виникнення учбових та організаційних питань. Плюсом також є близьке розташування від метро (6 хв). З приводу організаційних моментів проблем не було, після визначення мого рівня англійської, відразу розповіли як проходять заняття, які будуть викладачі, вартість і т.п. Недоліків поки що не виявила;)
Катерина Ковбаса
 місяць тому
Прошла один уровень и записываюсь на второй. Понравилось, что действительно курсы помогают учить английский, у меня были сомнения:) собираюсь пройти все уровни до advanced. Хороший преподаватель Катерина и приятный администратор, который всегда поможет с любым вопросом)
Андрей Зубрицкий
 2 місяці тому
Отходил в данный центр один семестр, с удовольствием продолжаю ходить дальше. Из плюсов школы могу выделить то, что большинство занятий проходит с нейтив спикерами и помимо самих занятий есть еще бесплатные спикинг клабы с теми же самыми нейтив спикерами. Занятия в школе ориентированы на развитие разговорного языка, хотя и занятиям по граматике тоже уделяется время. Учить язык лучше с носителями, поэтому однозначно рекомендую эту школу.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання