Київ, Дружби народів
Місто: Київ ➫

Київ, Дружби народів

Початок семестру: 21, 22, 23 лютого

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 21 лютого з 11:00 до 18:00
22, 23, 24,25 лютого з 16:00 до 21:00

бульв. Марії Приймаченко 1/27, 3 поверх (метро "Дружби народiв")

телефони: (044) 232-54-74, (063) 232-54-74, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Iра Мостова
 3 місяці тому
Я дуже задоволена цими курсами) Я прийшла в цю школу на рівень GRAS:) І тепер хочу продовжувати далі вивчати тут англійську. За 7 тижнів вивчення англійської дізналась більше, ніж за все життя!) Дуже задоволена викладачем Tania Vlasiuk :) Вона дійсно займається своєю справою: інформацію подає в цікавій формі, завжди на позитиві, креативна і цікава, завжди допоможе, якщо щось не виходить) і взагалі атмосфера в групі приємна і позитивна, час пролітає на одному подиху) Єдиний мінус - підписала договір і оплатила кошти до карантину. А вже після виходу з карантину договір потрібно було переписати, тому що піднялись ціни. Хоча договір вже і був підписаний, гроші довелось доплачувати. *Неприятненько* 5 балів ставлю за роботу викладача!)
Паша Тимчак
 4 місяці тому
Проходжу навчання з англійської мови рівень GRAS. Взагалі думав, що нічого з цього не вийде, але вирішив спробувати. Школа виявилась чудовою. Наш викладач Тетяна Власюк. Пояснює реально зрозуміло. До роботи підходить професійно, креативно і з гумором. Дуже задоволений, що записався до American-English center. Всі хто вагається, де вивчити англійську раджу цю школу. ))) Good luck!!!
Svitlana Ralets
 рік тому
Перше, що сподобалося це те, яким чином проходить співбесіда для визначення рівня знань: 1. Вважаю, що через живе спілкування можна краще визначити рівень знань та потреби майбутнього студента. 2. Час перебування в центрі не перевищив 30-40 хвилин (від входу до виходу з будівлі, включаючи співбесіду та інші організаційні питання), враховуючи сьогоднішній темп життя, вважаю це великим плюсом. Сподобалася система навчання - доступна, розгорнута, комплексний підхід. Невеликим мінусом для мене стали організаційні моменти: перед початком навчання змінили графік занять, через що я змогла доєднатися до групи тільки з 4 заняття (час пішов на внесення змін до мого власного графіка), про деякі організаційні моменти дізналася пізнувато в процесі навчання. На сьогодні плюси значно переважають мінус, тому з приємністю продовжую своє навчання в American English Center :)
анна гаращенко
 рік тому
Подобається ходити в AEC. Дуже приємна атмосфера, викладачі і співробітники центру завжди раді допомогти і пояснити в разі виникнення учбових та організаційних питань. Плюсом також є близьке розташування від метро (6 хв). З приводу організаційних моментів проблем не було, після визначення мого рівня англійської, відразу розповіли як проходять заняття, які будуть викладачі, вартість і т.п. Недоліків поки що не виявила;)
Maria Lifanova
 11 місяців тому
Мій син (16 років) навчається в центрі на Приймаченко і дуже задоволений. Дружня атмосфера, доброзичливе ставлення, справді (!) інтенсив — насичені домашні завдання письмово і онлайн. Зручний розклад, чітко все організовано. Якщо щось не зрозумів або пропустив, дають додаткову зустріч з репетитором. Вчать сумлінно! Супер!Збираємось продовжувати тут навчання.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання