Київ, Дружби народів
Місто: Київ ➫

Київ, Дружби народів

Початок семестру: 19, 20, 21 липня

Тестування та запис в групи буде проходити: 12 липня з 11:00 до 19:00
13, 14, 15, 16 липня з 16:00 до 21:00

бульв. Марії Приймаченко 1/27, 3 поверх (метро "Дружби народiв")

телефони: (044) 232-54-74, (063) 232-54-74, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Svitlana Ralets
 6 місяців тому
Перше, що сподобалося це те, яким чином проходить співбесіда для визначення рівня знань: 1. Вважаю, що через живе спілкування можна краще визначити рівень знань та потреби майбутнього студента. 2. Час перебування в центрі не перевищив 30-40 хвилин (від входу до виходу з будівлі, включаючи співбесіду та інші організаційні питання), враховуючи сьогоднішній темп життя, вважаю це великим плюсом. Сподобалася система навчання - доступна, розгорнута, комплексний підхід. Невеликим мінусом для мене стали організаційні моменти: перед початком навчання змінили графік занять, через що я змогла доєднатися до групи тільки з 4 заняття (час пішов на внесення змін до мого власного графіка), про деякі організаційні моменти дізналася пізнувато в процесі навчання. На сьогодні плюси значно переважають мінус, тому з приємністю продовжую своє навчання в American English Center :)
анна гаращенко
 4 місяці тому
Подобається ходити в AEC. Дуже приємна атмосфера, викладачі і співробітники центру завжди раді допомогти і пояснити в разі виникнення учбових та організаційних питань. Плюсом також є близьке розташування від метро (6 хв). З приводу організаційних моментів проблем не було, після визначення мого рівня англійської, відразу розповіли як проходять заняття, які будуть викладачі, вартість і т.п. Недоліків поки що не виявила;)
Maria Lifanova
 4 місяці тому
Мій син (16 років) навчається в центрі на Приймаченко і дуже задоволений. Дружня атмосфера, доброзичливе ставлення, справді (!) інтенсив — насичені домашні завдання письмово і онлайн. Зручний розклад, чітко все організовано. Якщо щось не зрозумів або пропустив, дають додаткову зустріч з репетитором. Вчать сумлінно! Супер!Збираємось продовжувати тут навчання.
Not Info
 місяць тому
Ужасное отношение к своим клиентам, по просьбе вернуть деньги после карантина - получил отказ. Ок, кто главный с кем могу поговорить? позвоните туда, туда звоню а вам надо в филиал обращаться. Говорю в филиале верните деньги, извините у нас нет таких полномочий это решает начальство. Дайте контакт начальства - нет мы не можем. Замкнутый круг. Ужасно поменял отношение к этой школе.
PushkaPC
 місяць тому
AmericanEnglishCenter - это худшая школа английского где я был. Преподают непонятно как, подход к своим клиентам не уважительный, руководства контакты не доступны, работают с 16:00 раньше никак не дозвониться. Помещения не комфортные, очень маленькие. А когда вы попросите связь с руководством вам скажут, вот email туда пишите info@americanenglish.ua. А самое главное читайте ДОГОВОР там заложены такие условия которые не на вашей стороне. И так для интереса запросите запрос денег обратно, посмотрите их реакцию. Стандартный Украинский бизнес...

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання