Київ, Оболонь
Місто: Київ ➫

Київ, Оболонь

Початок семестру: 16, 17, 18 серпня

Тестування та запис в групи буде проходити: 2 серпня з 11:00 до 19:00
3, 4, 5, 6 серпня з 16:00 до 21:00

вул. Тимошенко 13-А (метро "Мiнська")

телефони: (044) 578-14-08, (063) 578-14-08, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Виктория Тригуб
 5 місяців тому
Давно планувала пройти курси англійської повністю і щоб заняття були цікавими. Саме це я знайшла в AEC. Заняття побудовані таким чином, що весь час практикується вимова, що безперечно є великим +. Крім того, практична частина занять проходить у формі гри, що не створює напруження. Розмовні заняття (я на 4 рівні) проводяться американцями Eric та Joe, з якими цікаво спілкватися і яких цікаво слухати. Грамитичні заняття я відвідую у Руслани, яка має дуже гарну вимову і гарно викладає матеріал. Мої знайомі, які відвідували ці кури залишилися задоволеними і я маю гарні враження.
Анна Єровенко
 7 місяців тому
Проходила навчання на курсах англійської мови в АЕС, навчання почала в жовтні 2019 року. Хочу відмітити що в АЕС налагоджена робота від першої зустрічі і до випускних іспитів, всі викладачі компетентні, з приємною вимовою, уроки завжди чітко структуровані, і хоча матеріалу багато - навчання проходить в дружній атфосфері. На моєму курсі викладала Руслана - талановитий педагог, з шикарним почуттям гумору, а також викладачі розмовного клубу Каріна та Олена - теж все на висоті! Окрема фішка - розмовний клуб вихідного дня з носієм мови американським викладачем Еріком, корисно та цікаво спілкуватись з носієм мови, труднощів у розумінні немає, у Еріка чітка вимова. Також, варто відмітити що під час занять багато вправ відбуваються в формі гри, ми вивчали багато лексики та відпрацьовували граматику , так все швидше запам'ятовується і в процессі не відчуваєш нудьги. Ще хочу відмітити, в АЕС видають всі матеріали для навчання, підручники, домашні завдання, блокноти, доступ до аудіо і електнонних ресурсів, все сучасне, цікаве, видно що вони працюють для того щоб учням було комфортно та приємно. Загалом, дякую всьому колективу АЕС на вул. Йорданській. Щаслива що потрапила на ваші курси і планую продовжувати вивчати мову з вами!
Olena Lytvyn
 11 місяців тому
І я хочу залишити свій позитивний відгук, про Аmerican English Center. Особисто для мене - це ідеальний процес та методика навчання!! +Чітка та зрозуміла граматика, величезний словниковий запас слів (так як в більшості людей проблема саме з цим), постійне спілкування, як із вчителем який проводить заняття так і з носієм, який закріплює в кінці тижня Ваші розмовні навики. У Вас є постійний доступ до особистого он-лайн кабінету, де можа скористатися всією необхідною інформацією. + Прекрасний позитивний вчитель! Уроки проходять на одному подиху! Настільки вміло, цікаво та інформативно проводити уроки , як тут, мабуть "дано" не кожному! + якщо Ви пропустили заняття, то без проблем можете його відпрацювати особисто віч-на-віч з викладачем! + Носій мови - ну мабуть більш зрозумілої та чіткої англійської мови, з вуст носія, я точно не чула! + Колектив( група), ну цей фактор залежить звичайно від самих учнів, але як показує життєва практика, позитивне притягує аналогічне! + Зручне розташування , поруч з метро. + Ціна на навчання, яка " не кусається".
D Shtepa
 рік тому
Перед тим, як піти навчатися до АЕС я відвідала пробні заняття в кількох інших школах. Англійську мову вивчаю для роботи, тому до вибору курсів підійшла серйозно. В АЕС сподобалася методика викладання. Темп швидкий, але це тримає в тонусі. Пощастило з основним викладачем, адже від викладача багато, що залежить, хоча, якщо не будете самостійно працювати, то жодні курси не допоможуть. Також величезний плюс в тому, що є можливість індивідуально з репетитором відпрацювати пропущений урок, це можна зробити і в класі і он-лайн. Вже з другого рівня є розмовні клуби з носієм мови. Думала, що пройду один рівень, але вже збираюся на другий. Рекомендую. (Київ. Оболонь)
Тетяна Коросько
 11 місяців тому
Довго обирала школу для вивчення англійської мови і зупинилася на AEC. Вцілому задоволена. Граматичні заняття викладач Олеся, все в швидкому темпі, максимально доступно і розгорнуто пояснює. Для мене це головне, адже мову потрібно знати на вчора) Планую взяти наступний рівень, в якому вже буде американський викладач.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання