Київ, Оболонь
Місто: Київ ➫

Київ, Оболонь

Початок семестру: 21, 22, 23 березня

Тестування та запис в групи буде проходити: 7 березня з 11:00 до 18:00
8, 9, 10,11 березня з 16:00 до 21:00

вул. Тимошенко 13-А (метро "Мiнська")

телефони: (044) 578-14-08, (063) 578-14-08, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Oleh Yastreba
 місяць тому
Розпочав навчання з першого основного рівня, і залишаюся повністю задоволеним як результатами, так і методами отримання знань. Дуже великим плюсом є достатня тривалість уроку - 2 години сам урок + 1 година розмового клубу. Сумарно в день занять 3 години якісних знань та практичного закріплення. Для отримання практичних навичок застосування мови - це саме те що потрібно. Тому буду рухатися далі разом з AEC, а всим тим хто тільки планує розпочати вивчення рекомендую завітати в цю школу!
Vlad Hvorostyaniy
 місяць тому
Кваліфіковані і людяні вчителі, дружня атмосфера. Кожного разу хочеться все більше і більше повертатися на заняття:) Уже закінчую 2 семестр в цій школі і обов'язково іду на 3. Планую пройти із цією школою ще як мінімум 3 рівні, щоб вільно володіти англійською:) Ціна - якість (дружній колектив). Рекомендую!)
Артур Параніч
 тиждень тому
Чудова школа. Почав навчатися тут з 3 рівня. За цей час досить значно підтягнув свою англійську: уже упевнено можу проходити співбесіду або спілкуватися онлайн з колегами з-за кордону. Навчання передбачає уроки з носієм мови
Catherine Gawrilowa
 4 місяці тому
Дуже хорошо школа !!! Я закінчила другий рівень і зразу ж йду на третій. Дуже подобаються заняття, вчителі завжди намагаються максимально доступно і чітко пояснити новий матеріал, з американським викладач також займатись не важко , заняття проходять у формі гри і час проходить швидко, тому завжди дуже цікаво і весело займатись. Також дають дуже багато нових слів і подобаються ще те , що постійно практикуєш , постійно говориш , це величезний плюс ! Школа , викладачі , сервіс - все чудово ! Я раджу цю школу для вивчення англійської мови !
Давно планувала пройти курси англійської повністю і щоб заняття були цікавими. Саме це я знайшла в AEC. Заняття побудовані таким чином, що весь час практикується вимова, що безперечно є великим +. Крім того, практична частина занять проходить у формі гри, що не створює напруження. Розмовні заняття (я на 4 рівні) проводяться американцями Eric та Joe, з якими цікаво спілкватися і яких цікаво слухати. Грамитичні заняття я відвідую у Руслани, яка має дуже гарну вимову і гарно викладає матеріал. Мої знайомі, які відвідували ці кури залишилися задоволеними і я маю гарні враження.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання