Вінниця, вул. Дмитра Майбороди
Місто: Вінниця ➫

Вінниця, вул. Дмитра Майбороди

Початок семестру: 5, 6, 7 квiтня

Тестування та запис в групи буде проходити: 30, 31 березня, 1, 2 квiтня з 16:00 до 21:00 (тестування онлайн)

вул. Дмитра Майбороди, 6 (колишня вул. Збишка)

телефони: (067) 325 36 34, (050) 302 19 96, (063) 350 24 04, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Olga Moroziuk
 місяць тому
Olga Moroziuk Закінчую перший модуль в школі American English Center (Вінниця), після першого місяця навчання, маючи лише виключно перші враження, та все ж хочется поділитися враженнями та подякувати викладачам, які проводять уроки цікаво:) Дуже приємно, коли тебе чують і допомагають у вирішені питань. Дуже приємний та дружелюбний персонал. Дуже важливим моментом стало те, що є додаткові заннятя, коли пропустив заннятя , то обов'язково на додатковому, індивідуальному занняті тобі нададуть всю необхідну інформацію. На курсах дуже грамотно підібрана методика викладання. Дві години заннятя і година розмовного курсу пролітають взагалі не помітно. Самим жирним плюсиком є двухгодине заннятя в тиждень з носієм мови. Американець Марк, дуже дружелюбний, уроки з ним цікаві, це допомагає зломати розмовний бар'єр. Школа 100% варта рекомендації. Але дуже багато залежить виключно від нас!!
Наталя Князєва
 2 місяці тому
Доброго дня, моя дочка (13 років-8 клас) навчається в American English Center м.Вінниця вже пів року. Мала базу знань початківця при вступі. На даний час вона вільно може розмовляти з іноземцями дивитись фільми, перекладати тексти і в школі вчитель англійської в захваті ! Немає страху, невпевненості. Чітко продумана програма навчання. Викладач Анжеліка і Марк грамотно, цікаво, ефективно подають матеріал. Ці викладачі надихнули мою дитину на інтенсивне вивчення англійської !!! Вона постійно займається з неймовірною цікавістю, відповідальністю і великими цілями покращитись в знаннях, рости далі. Окремо вам дякую за високий рівень підготовки !!! Швидкі темпи зросту знань. Ціна, якість повністю себе оправдовують !!!
Ilon 1312
 місяць тому
Довго шукала для себе підходящі курси, задоволена, що обрала саме вивчення англійської в AEC, на заннятях, насамперед, акцентують увагу на сприйнятті мови на слух використовуючи при цьому вивчені граматичні конструкції, а не банальне перекладання текстів, гарне і доступне подання матеріалу. Сподобалось все, викладачі супер, пояснюють все зрозуміло і доступно, створюючи при цьому дружню атмосферу, почуваєш себе затишно і комфортно. В подальшому планую продовжити навчання.
Віталій Лісовий
 місяць тому
Хочу поділитися своїми враженнями від школи англійської мови American English Center, яка допомогла мені спростити навчання англійської мови. Завдяки методиці та викладачам я відкрив для себе простий світ спілкування подолавши розмовний бар'єр. Здобув у школі нових хороших друзів та чудове спілкування . Хочу побажати школі розвитку та натхнення!
Марія Боднар
 місяць тому
Рекомендую усім, хто дійсно хоче розмовляти англійською. Дуже задоволена школою, викладання на професійному рівні, кваліфіковані викладачі. Заняття в малих групках де багато розмовляємо і багато вивчаємо. Також є репетитори для відпрацювання пропущених занять - це дуже зручно. Великий плюс - це заняття з американським викладачем) ЦЕ КЛАС) Дякую)

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання