Вінниця, вул. Василя Стуса
Місто: Вінниця ➫

Вінниця, вул. Василя Стуса

Початок семестру: 16, 17, 18 серпня

Тестування та запис в групи буде проходити: 2 серпня з 11:00 до 19:00
3, 4, 5, 6 серпня з 16:00 до 21:00

вул. Василя Стуса, 26

телефони: (067) 325 36 34, (063) 350 24 04, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Olga Moroziuk
 4 місяці тому
Olga Moroziuk Закінчую перший модуль в школі American English Center (Вінниця), після першого місяця навчання, маючи лише виключно перші враження, та все ж хочется поділитися враженнями та подякувати викладачам, які проводять уроки цікаво:) Дуже приємно, коли тебе чують і допомагають у вирішені питань. Дуже приємний та дружелюбний персонал. Дуже важливим моментом стало те, що є додаткові заннятя, коли пропустив заннятя , то обов'язково на додатковому, індивідуальному занняті тобі нададуть всю необхідну інформацію. На курсах дуже грамотно підібрана методика викладання. Дві години заннятя і година розмовного курсу пролітають взагалі не помітно. Самим жирним плюсиком є двухгодине заннятя в тиждень з носієм мови. Американець Марк, дуже дружелюбний, уроки з ним цікаві, це допомагає зломати розмовний бар'єр. Школа 100% варта рекомендації. Але дуже багато залежить виключно від нас!!
Наталя Князєва
 5 місяців тому
Доброго дня, моя дочка (13 років-8 клас) навчається в American English Center м.Вінниця вже пів року. Мала базу знань початківця при вступі. На даний час вона вільно може розмовляти з іноземцями дивитись фільми, перекладати тексти і в школі вчитель англійської в захваті ! Немає страху, невпевненості. Чітко продумана програма навчання. Викладач Анжеліка і Марк грамотно, цікаво, ефективно подають матеріал. Ці викладачі надихнули мою дитину на інтенсивне вивчення англійської !!! Вона постійно займається з неймовірною цікавістю, відповідальністю і великими цілями покращитись в знаннях, рости далі. Окремо вам дякую за високий рівень підготовки !!! Швидкі темпи зросту знань. Ціна, якість повністю себе оправдовують !!!
Ilon 1312
 4 місяці тому
Довго шукала для себе підходящі курси, задоволена, що обрала саме вивчення англійської в AEC, на заннятях, насамперед, акцентують увагу на сприйнятті мови на слух використовуючи при цьому вивчені граматичні конструкції, а не банальне перекладання текстів, гарне і доступне подання матеріалу. Сподобалось все, викладачі супер, пояснюють все зрозуміло і доступно, створюючи при цьому дружню атмосферу, почуваєш себе затишно і комфортно. В подальшому планую продовжити навчання.
Марія Боднар
 4 місяці тому
Рекомендую усім, хто дійсно хоче розмовляти англійською. Дуже задоволена школою, викладання на професійному рівні, кваліфіковані викладачі. Заняття в малих групках де багато розмовляємо і багато вивчаємо. Також є репетитори для відпрацювання пропущених занять - це дуже зручно. Великий плюс - це заняття з американським викладачем) ЦЕ КЛАС) Дякую)
Olha K
 4 місяці тому
American English Center чудова школа для тих,хто прагне вивчати іноземні мови 👍 Гарна методика навчання,вчителі професіонали , є носії мови,які також викладають! результати не заставлять себе чекати!) Всім рекомендую, приєднуйтесь 😉

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання