Англійська для школярів

Image
Хочете, щоб ваша дитина легко вивчила англійську і могла вільно спілкуватися з американцями?
Записуйтеся на курс «АНГЛІЙСЬКА - ЦЕ ПРОСТО»

ОБИРАЮЧИ КУРС «АНГЛІЙСЬКА - ЦЕ ПРОСТО» ВИ ОТРИМУЄТЕ:

2 вікові групи (7-10 років і 11-14 років)

  • діти у віці 7-10 років займаються з 15:00;
  • діти у віці 11-14 років займаються з 16:30.

2 заняття на тиждень по 90 хвилин з кваліфікованим українським викладачем. Комунікативна методика і індивідуальний підхід.

1 заняття на тиждень з носієм мови. У веселій ігровій формі дитина зможе побороти мовний бар'єр і сприймати англійську, як засіб спілкування, а не «нудний» предмет шкільної програми.

Сучасні, яскраві і цікаві підручники. На дітей чекають веселі історії про тварин, пісні та захоплюючі ігри. Все це робить заняття мовою надзвичайно захоплюючими і пробуджує інтерес до активного спілкування англійською мовою.

Заняття проходять в невеликих групах, до 8ми чоловік.

Якщо виникають додаткові питання, завжди можна звернутися за допомогою до репетитора онлайн.

ВАРТІСТЬ СЕМЕСТРУ (8 тижнів)

400000

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання