Англійська для дітей

Image
Хочете, щоб ваша дитина легко вивчила англійську і могла вільно спілкуватися з іноземцями?
Запишіться на курс «АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ»

КУРС «АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ» ЦЕ:

4 вікові групи (6-7 років, 8-9 років, 10-11 років, та 12-13). Навчання онлайн або офлайн за бажанням батьків. Час занять 14:00 або 16:00.

2 заняття на тиждень по 90 хвилин з кваліфікованим українським викладачем. Комунікативна методика і індивідуальний підхід.

1 заняття на тиждень (90 хвилин) з американським викладачем. У веселій ігровій формі дитина зможе побороти мовний бар'єр і сприймати англійську, як засіб спілкування, а не «нудний» предмет шкільної програми.

Сучасні, яскраві і цікаві підручники. На дітей чекають веселі історії про тварин, пісні та захоплюючі ігри. Все це робить заняття мовою надзвичайно привабливими і пробуджує інтерес до активного спілкування англійською мовою.

Заняття проходять в групах від 5 до 10 дітей.

Безкоштовна допомога репетитора онлайн.

Безкоштовні розмовні клуби з американським викладачем влітку.

Вартість за семестр для школярів (8 тижнів):

490000

КУРС «АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ ДЛЯ ДОШКІЛЬНЯТ» ЦЕ:

Навчання онлайн для дошкільнят 4-6 років. Час занять 10:00, 11:00 або 12:00.

2 заняття на тиждень по 60 хвилин з досвідченим американським викладачем. Веселі уроки в ігровій формі, від яких не втомлюються малюки.

Ваша дитина з самого початку отримує перевагу вивчати мову у викладача, для якого англійська рідна. У неї не буде проблеми "акценту", з якою стикаються школярі.

Заняття проходять в групах від 4 до 6 дітей.

Вартість навчання для дошкільнят (4 тижні):

290000

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання