Англійська для школярів

Image
Хочете, щоб ваша дитина легко вивчила англійську і могла вільно спілкуватися з іноземцями?
Запишіться на курс «АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ»

КУРС «АНГЛІЙСЬКА З АМЕРИКАНЦЯМИ» ЦЕ:

4 вікові групи (6-7 років, 8-9 років, 10-11 років, та 12-13). Час занять 14:00 або 16:00.

2 заняття на тиждень по 90 хвилин з кваліфікованим українським викладачем. Комунікативна методика і індивідуальний підхід.

1 заняття на тиждень (90 хвилин) з АМЕРИКАНСЬКИМ викладачем. У веселій ігровій формі дитина зможе побороти мовний бар'єр і сприймати англійську, як засіб спілкування, а не «нудний» предмет шкільної програми.

Сучасні, яскраві і цікаві підручники. На дітей чекають веселі історії про тварин, пісні та захоплюючі ігри. Все це робить заняття мовою надзвичайно привабливими і пробуджує інтерес до активного спілкування англійською мовою.

Заняття проходять в групах від 4 до 8 дітей.

Якщо виникають додаткові питання, завжди можна звернутися за допомогою до репетитора онлайн.

Безкоштовні розмовні клуби з американським викладачем влітку.

ВАРТІСТЬ ЗА СЕМЕСТР (8 тижнів)

580000

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання