Індивідуальне навчання

Ми адаптували класичну програму AEC під заняття з Вами індивідуально. Улюблена методика навчання, але - більше уваги і більше можливостей в навчанні, адже викладач зможе не тільки пройти основне заняття, а й ще більше заглибитися в складні теми, познайомити з більш широким пластом лексики.

Переваги індивідуального навчання від АЕС

Вся увага - Вам.

Ви можете навчатися індивідуально, або пройти курс з близькими Вам людьми - це дозволить розділити вартість на 2, 3, або 4 слухачів. Ми пропонуємо три заняття на тиждень - два з них індивідуально з викладачем, а по неділях - Ви зможете приєднатися до групового відточування лексики або граматики.

Система навчання.

Немає прив'язки до семестру. Обирайте дні та час, та навчайтесь у комфортному для вас темпі. Починайте з будь-якого рівня.

Час навчання.

Заняття проходять у понеділок, вівторок, середу та четвер о 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, у п'ятницю о 8:00, 10:00, 12:00, 14:00. Розклад уточнюйте у філії.

Додаткові послуги.

Безкоштовна допомога репетитора.

Запишіться зараз на безкоштовне тестування в одну зі шкіл АЕС,
щоб найкращим чином підібрати відповідну Вашому рівню групу:

Ціни на курси індивідуальної англійської

заняття (120 хвилин) з україномовним викладачем

100000 грн.

заняття (120 хвилин) з американським викладачем

125000 грн.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання