Індивідуальне навчання

Ми адаптували класичну програму AEC під заняття з Вами індивідуально. Улюблена методика навчання, але - більше уваги і більше можливостей в навчанні, адже викладач зможе не тільки пройти основне заняття, а й ще більше заглибитися в складні теми, познайомити з більш широким пластом лексики.

Переваги індивідуального навчання від АЕС

Вся увага - Вам.

Ви можете навчатися індивідуально, або пройти курс з близькою Вам людиною - це дозволить розділити вартість на 2, 3, 4 або п'ять учнів. Ми пропонуємо три заняття на тиждень - два з них індивідуально з викладачем, а по неділях - Ви зможете приєднатися до групового відточування лексики або граматики.

Семестрова система навчання.

Кожен семестр триває 7 тижнів (плюс один тиждень в подарунок) і дорівнює одному рівню. Всього за 16 місяців Ви зможете вивчити англійську мову з нуля і досягти гарного розмовного рівня.

Можливість навчатися з будь-якого рівня володіння мовою.

Додаткові послуги.

Ви зможете відвідувати розмовні клуби, відеокласи, скористатися допомогою репетитора.

Запишіться зараз на безкоштовне тестування в одну зі шкіл АЕС,
щоб найкращим чином підібрати відповідну Вашому рівню групу:

Ціни на курси індивідуальної англійської

початкові рівні 1-2

1300000 грн.

рівень 1

1300000 грн.

рівні 2 і 3

1500000 грн.

рівні 4, 5 та advanced

1700000 грн.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання