Підготовка старшокласників до ЗНО

Image

У 2019 році приблизно 90 000 випускників українських шкіл вирішили здавати ЗНО з англійської мови.

ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) - це комплексний іспит з англійської мови, який включає в себе читання, письмо та аудіювання. Якщо ви плануєте вступити до престижного вузу, тоді ваша найближча мета - це набрати 190-200 рейтингових балів на ЗНО 2020.

American English Center - це команда професіоналів, яка допоможе вам успішно підготуватися до іспиту і значно поліпшити ваш рівень англійської мови в цілому.

Обираючи курс підготовки до ЗНО з American English Center ви отримуєте:

6 занять на тиждень (3 уроки по 120 хвилин).

Заняття на курсі проводять кваліфіковані педагоги, які допоможуть вам у виконанні завдань, як на академічному так і на профільному рівні.

Підручник, що містить завдання, повністю збігаються з завданнями іспиту. Ви зможете натренуватися виконувати їх правильно і швидко.

Розмовний клуб з американським викладачем.

Допомога репетитора онлайн.

ТРИВАЛІСТЬ
КУРСУ

8 місяців, оплата проводиться посеместрово (кожен семестр в AEC триває 7 тижнів)

ВАРТІСТЬ
СЕМЕСТРУ

530000   грн

ВИМОГИ
ДО СТУДЕНТІВ

тільки студенти, які досягли рівня intermediate (завершили 4-ий рівень по системі AEC) можуть бути записані на цей курс
Чекаємо на Вас! Здамо ЗНО 2020 разом!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання