IMMERSION

Immersion: Проект повного занурення в мовне середовище.
унікальна програма навчання від American English Center

Ваша мета вільно говорити англійською мовою?

Тоді наша програма навчання саме для Вас! Ми розробили для Вас унікальну програму для повного занурення в англомовне середовище

Заняття з повним зануренням у мовне середовище.

Основою методики є наочність досліджуваного матеріалу, а також використовувана на заняттях кінематографічна технологія зеленого екрану. Простіше кажучи, закріплюючи пройдений матеріал, Ви опиняєтеся в реальній ситуації і спілкуєтеся з американцями на жвавій нью-йоркської вулиці, в міжнародному аеропорту Сан-Франциско, на художній виставці в Денвері і в затишному пенсільванському будинку. Під час другої частини заняття Ви стаєте головним героєм серіалу, таким чином повністю занурюючись в нашу маленьку Америку, не виїжджаючи за межі Києва.

Маленькі групи.

Заняття проходять в невеликих групах по 5-8 чоловік.

Вісім тижнів для освоєння нового рівня!

AEC Immersion використовує семестрову систему навчання, кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набори на нові семестри проводяться цілий рік, семестри починаються кожен місяць.

Заняття три рази в тиждень.

Щотижня семестру проводяться три основних заняття по 120 хвилин. Для рівнів 1-3 протягом тижня проходять заняття з українським викладачем, який пояснює і тренує лексичний і граматичний матеріал. Пізніше цей матеріал закріплюється в неділю з американським викладачем. Для рівнів 4 і вище, тиждень починається в неділю з заняття з українським викладачем, на двох наступних заняттях з американськими викладачами в будні дні отримані знання закріплюються на практиці.

Проходження лексики на уроці.

Кожен урок включає вивчення і тренінг різної практичної граматики і певного запасу лексики. Перша година уроку з американським викладачем сприяє прийняттю граматичних структур, лексичних шаблонів і мовних кліше в розмовній мові. Друга година уроку з носієм мови переносить Вас в Америку, і Ви самі стаєте героєм цікавого фільму!

Захоплюючі розмовні клуби щодня.

Заняття проводяться п'ять разів на тиждень! Слухачі і викладач працюють в сучасному відео-залі, де докладно розбирається лексика захоплюючих фільмів і зачіпаються різноманітні життєві ситуації!

Два варіанти програм від AEC Immersion на вибір

1 Основний курс

❑ Заняття три рази в тиждень по 120 хвилин.
❑ Необмежене відвідування розмовних клубів (щодня).
❑ Відвідування індивідуальних граматичних занять з репетиторами, навчальний посібник.

2 Персональний тренер

❑ У будь-який день тижня крім суботи, з 9.00 до 15.00 студентів чекають їх персональні тренери - висококваліфіковані українські та американські викладачі.

❑ Заняття – «тренування» може тривати 90 або 120 хвилин.

  • Вартість 90 хвилинного заняття за методикою занурення з українським викладачем становить

    100000 гривень

    .
  • Вартість 90 хвилинного заняття за методикою занурення з американським викладачем становить

    125000 гривень

    .

❑ «Мовні тренування» можна проводити від одного до шести разів на тиждень, в залежності від наявності вільного часу.

❑ Після завершення курсу студент знову проходить тестування і переходить на наступний рівень.

Вартість навчання

РІВНІ 1, 2 АБО 3

560000

РІВНІ 4, 5 АБО ПРОСУНУТИЙ

600000

Записатися на безкоштовне тестування

Школа Immersion в Києві

Для визначення максимально комфортного для Вас рівня, ми проводимо безкоштовне усне тестування. Просто зателефонуйте нам по телефону (044) 233-16-03, (063) 233-16-03 і узгодьте час коли Ви прийдете на тестування, або:

заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами і погодимо зустріч:

Спробуйте програму повного занурення в мовне середовище Immersion, запишіться прямо зараз!

Results that speak!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання