Курс розмовної англійської

Які переваги дає розмовний клуб англійської мови?

Відвідування розмовних клубів допомагає подолати той самий горезвісний "бар'єр" і перевести ваші теоретичні знання в практичні. Ми пропонуємо фіксовані теми для кожного розмовного заняття. Це дуже важливий методичний момент. Справа в тому, що "розмова ні про що" не розвиває вашу мову і є безглуздою втратою часу. Ми підібрали для Вас теми, які тісно пов'язані з нашим повсякденним життям. Таким чином, ви зможете вивчити і закріпити активну лексику. Нарешті, найважливіший момент - на наших клубах говорять студенти, а не викладач! Завдання викладача - направляти бесіду в потрібному методичному напрямку, тобто розвивати тему, утримувати темп бесіди, ставити навідні запитання всім студентам, пояснювати значення незнайомих слів, ідіом, конструкцій і т.д. Завдяки цьому, заняття не перетворюється в монолог викладача, а є інтерактивною бесідою. На наших розмовних клубах ніколи не буває нудно, так як викладачі намагаються створити позитивну і веселу атмосферу. Навіть після важкого робочого дня Ви зможете поєднати приємне з корисним - відволіктися від турбот і одночасно поліпшити свою англійську.

Записатися на безкоштовне тестування

На наступній сторінці вам буде запропоновано обрати зручний час для тестування і визначення вашого рівня володіння англійською

Оберіть місто:  

Записатися на розмовні клуби можна у особистих кабінетах.

 

Контакти

Ми у соцмережах

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...