Results
that speak!

AMERICAN ENGLISH CENTER

 
 

Школа англійської мови у Вінниці

Ваша мета вільно розмовляти англійською мовою?

Тоді програма вивчення англійської мови American English Center саме для Вас!
Ми розробили для Вас унікальну методику навчання з викладачами з Америки.

American English Center - це:

1 БАГАТО ПРАКТИКИ НА УРОКАХ.

На заняттях ми робимо основний акцент на розмовну мову, а також намагаємось приділяти велику увагу практичній граматиці. Ми допоможемо Вам запам'ятати розмовні шаблони, які Ви будете постійно закріплювати на практиці.

2 ПРОГРАМИ ВИВЧЕННЯ МОВИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ.

Почавши навчання на одному з рівнів, Ви будете поступово підніматися вище по сходах нашої учбової програми. Програма розроблена як для початківців, так і для бажаючих удосконалити свій рівень.

3 ВІСІМ ТИЖНІВ ДЛЯ ЗАСВОЄННЯ НОВОГО РІВНЮ!

У школах англійської мови American English Center навчання проходить по семестрах, кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню.

4 УРОКИ З УКРАЇНСЬКИМИ ТА АМЕРИКАНСЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ!

На основних заняттях зі студентами працюють українські викладачі. Для закріплення кожного уроку, слухачі можуть скористатися додатковим уроком з американським викладачем в режимі онлайн. Тільки той, для кого мова є рідною, зможе наблизити вашу вимову до ідеальної. Це зробить вашу практику англійської максимально ефективною.

5 ЗАХОПЛЮЮЧІ РОЗМОВНІ КЛУБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ РІВНЮ.

Для слухачів початкових рівнів пропонуються безкоштовні розмовні клуби з українськими викладачами. Лексика і теми підібрані відповідно до досліджуваних граматичних тем на основних заняттях. Слухачі середніх і високих рівнів мають можливість відвідувати розмовні клуби з американськими викладачами.

6 ВІДЕОКЛАСИ 5 РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ.

Щодня з неділі по четвер пропонується перегляд фільмів англійською мовою. Перегляд поділений на сегменти, лексика яких детально розбирається, а сам фільм обговорюється на занятті! Розбір лексичних шаблонів і мовних кліше у живій розмовній мові гарантований!

7 БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА РЕПЕТИТОРА.

Кожен слухач школи AEC може користуватися допомогою репетитора без додаткової оплати. Це вам допоможе у випадках, якщо ви пропустили заняття або бажаєте просто повторити тему.

Дозаписатися на поточний семестр
AEC у Вінниці
можна протягом

днів
годин
хвилин
секунд

Вартість семестру (2 місяці) в грн.

Ціни на курси англійської вказані без урахування знижок.

Школа AEC у Вінниці

Класичні програми AEC

Вінниця

докладніше про школу ➥

Початок семестру: 11, 12, 13 жовтня

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 18 жовтня з 11:00 до 19:00
19, 20, 21, 22 жовтня з 16:00 до 21:00

вул. Василя Стуса, 26

телефони: (067) 325 36 34, (063) 350 24 04, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Три варіанти навчання в American English Center на вибір:

КЛАСИЧНА ПРОГРАМА

430000  -  540000
за семестр (8 тижнів)

Image
 • основні заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин з українськими або американськими викладачами в залежності від рівня;
 • додаткові безкоштовні розмовні клуби з українськими та американськими викладачами в залежності від рівня;
 • безкоштовний репетитор;
 • електронні підручники включені у вартість;
 • електронний кабінет з домашніми завданнями.
 • вартість навчання 6800  -  8900  грн. за годину

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

вартість заняття (120 хвилин) з українським викладачем:  

80000

вартість заняття (120 хвилин) з американським викладачем:  

110000

Image
 • Ви можете вчитися індивідуально, або пройти курс з близькими Вам людьми - це дозволить розділити вартість на 2, 3 або 4 слухачів;
 • немає прив'язки до семестру, обирайте дні та час, та навчайтесь у комфортному для вас темпі;
 • починайте з будь-якого рівня;
 • безкоштовна допомога репетитора.

ОНЛАЙН ПРОГРАМА. ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

вартість 6-тижневого курсу навчання:  360000

вартість пробного тижня навчання:  80000

Image
 • структуроване навчання за програмою АЕС в будь-якій точці світу (в комфорті вашого будинку або офісу або за кордоном);
 • 5 годин на тиждень (120 хвилин з американським викладачем, 120 хвилин з українським викладачем, 60 хвилин консультації);
 • зручність вибору часу і днів занять (з 8-00 до 22-00);
 • електронний кабінет з домашніми завданнями.

Записатися на безкоштовне тестування
AEC у Вінниці

Для визначення максимально комфортного для Вас рівня, ми проводимо безкоштовне усне тестування. Просто зателефонуйте нам по телефонам (067) 325 36 34, (050) 302 19 96, (063) 350 24 04 і узгодьте час, коли Ви прийдете на тестування, або:

заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами і погодимо зустріч:

Дозаписатися на семестр можна до 23-10-2020


American English Center – найкращі курси англійської мови у Вінниці

American English Center - ефективні курси з вивчення англійської мови у Вінниці для бажаючих швидко і грунтовно вивчити мову і вільно нею спілкуватися. За 21 рік існування центру ми набули безцінного досвіду і розробили унікальні навчальні методики, які дозволяють нашим учням досягати блискучих результатів.

Ми пропонуємо програми з вивчення англійської з різною інтенсивністю, тематикою і спрямованістю. З огляду на ваші потреби, цілі і знання мови, фахівці нашого центру допоможуть вам підібрати потрібний курс англійської.

Наші переваги

Висококваліфіковані викладачі з США, Великої Британії та України, сучасні методи навчання, заняття в невеликих групах, відеокласи і розмовні клуби, корисні навчальні посібники, безкоштовна допомога репетитора, доступна вартість і оптимальна кількість уроків виходячи з вашого рівня англійської - запорука того, що наші курси 100 % допоможуть вам вивчити мову.

Регулярне живе спілкування з носіями мови допомагає в найкоротші терміни значно вдосконалити розмовну англійську, збільшити лексичний запас, відпрацювати основні правила граматики на практиці.

American English Center: ми допомагаємо зробити мрії реальністю!

Сприятлива доброзичлива атмосфера, викладачі, які щиро люблять свою роботу і роблять її з душею і ентузіазмом, унікальна методика навчання, відшліфована до досконалості за більш ніж два десятиліття роботи нашого центру, дозволить вам полюбити сам процес освоєння мови і, відповідно, вивчити її легко і швидко.

Наша мета - ваші успішні результати і задоволення від вивчення цієї затребуваної іноземної мови. Якщо ви перебуваєте в пошуках хороших курсів англійської у Вінниці, ласкаво просимо в American English Center!

Наші школи є у більшості великих міст України, тому рекомендуємо курси англійської у Львові, Дніпрі, Харкові, Києві та інших містах!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання

 

mibew button >JavaScript is currently disabled.Please enable it for a better experience of Jumi.