Львов, ул. Театральная
Город: Львов ➫

Львов, ул. Театральная

Начало семестра: 5, 6, 7 апреля

Тестирование и запись будет проходить: 30, 31 марта, 1, 2 апреля с 16:00 до 21:00 (тестирование в режиме онлайн)

ул. Театральная, 15

телефоны: (067) 324 20 98, (093) 356 96 94, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

время работы: ПН-ЧТ с 16:00 до 22:00, ВС с 11:00 до 19:00

Елизавета Бездетная
 9 месяцев назад
Хороша школа. Рекомендую!
Лілія Беновська
 месяц назад
Мені 52. Вивчати англійську почала 9 місяців тому у American english centеr. До цього англійську не вивчала. Зараз закінчую третій рівень. Навчанням задоволена, колективом викладачів та методиками викладання також. Бачу результат, можу, рекомендую!!! Приходьте. Ставте цілі і досягайте!!!
Yulia Oblogina
 месяц назад
Спробувала уже декілька курсів вивчення англійської мови, наприклад, Green Forest, але кращого за American English Center немає. Базові курси розділені на рівні, що є дуже зручним, немає надлишку інформації, усе лаконічно, та безумовним достоїнством є спілкування з носієм мови.
Anna Kebuz
 2 месяца назад
Дуже сподобалось навчання у цій школі. Пройшла шлях від другого рівня аж до advanced. Можу сказати, що відчула свій ріст як у знанні слів так і у вимові, адже заняття також проходять з носієм мови. Раджу усім цю школу, бо була вже у багатьох, але ця найкраща!
Mariana Vesselovska
 6 месяцев назад
Якісні курси англійської мови. Граматика пояснюється доступно українським викладачем. Інтернет-завдання спрямовані на закріплення вивченого матеріалу та швидкого освоєння нової лексики. Заняття з носієм мови допомагають легко подолати мовний бар'єр і практикуватися в усному мовленні. Рекомендую)

О нас

В American English Center работают преподаватели из США и Канады, огромное внимание уделяется умению легко и свободно выражать свои мысли на английском, устранению языкового барьера. Знания по практической грамматике даются на занятиях в интересной доступной форме, благодаря чему информация усваивается легко и быстро.

Небольшие группы, доброжелательная атмосфера, профессионализм преподавателей, интерактивные материалы, современные интересные методики позволят превратить изучение иностранного языка в увлекательный процесс.

Подробнее...

Оплата обучения