Львов, ул. Театральная
Город: Львов ➫

Львов, ул. Театральная

Начало семестра: 19, 20, 21 июля

Тестирование и запись будет проходить: 5 июля с 11:00 до 19:00
6, 7, 8, 9 июля с 16:00 до 21:00 (тестирование онлайн)

ул. Театральная, 15

телефоны: (067) 324 20 98, (093) 356 96 94, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

время работы: ПН-ЧТ с 16:00 до 22:00, ВС с 11:00 до 19:00

Khrystyna Mykhailiuk
 5 месяцев назад
Дуже хороша школа! Рекомендую. Заняття проводяться не у вигляді викладки і зазубрювання матеріалу, а у вигляді ігор, що дозволяє студенту думати по англійськи, а також поборювати страх мовного бар'єру спілкування. Основний акцент покладено на розмовний рівень. На уроці не витрачається час на перевірку домашнього завдання. Індивідуальний підхід до кожного студента. Безкоштовна література. Також в школі розроблено різні клуби де ти можеш додатково попрактикуватись. І це все входить у вартість курсу.
Марія Воєвідка
 10 месяцев назад
Дуже доступно пояснюють. Викладачка Надя терпляча, ввічлива завжди готова допомогти розібратись. Інтенсивний курс. Але було б зручніше якщо книги були з українським перекладом
Solomia Titska
 4 месяца назад
Мені дуже подобаються ці курси, інтенсивне навчання, багато розмовної практики, хороші викладачі. Є година занять з репетитором, якщо раптом пропустив заняття, чи хочеш ще раз пройти матеріал, можна пройти урок в онлайн кабінеті. Єдиний мінус, що немає української озвучки словника, не дуже зручно слухати англійські слова з перекладом на російську, коли в повсякденному житті розмовляєш українською) А так все дуже класно, рекомендую😉
Назарій Дацишин
 4 месяца назад
Почав вчити англійську мову у цій школі і радий що вибрав її, так як навчання проводяться легко і доступно незалежно від рівня студента. Викладачі як і репетитори легко находять підхід до студентів, а на заняттях є ігри, що допомагають краще засвоїти нові слова. Ціни доступні, а навчання на високому рівні. Враження від школи тільки позитивне.
Yulia Oblogina
 4 месяца назад
Спробувала уже декілька курсів вивчення англійської мови, наприклад, Green Forest, але кращого за American English Center немає. Базові курси розділені на рівні, що є дуже зручним, немає надлишку інформації, усе лаконічно, та безумовним достоїнством є спілкування з носієм мови.

О нас

В American English Center работают преподаватели из США и Канады, огромное внимание уделяется умению легко и свободно выражать свои мысли на английском, устранению языкового барьера. Знания по практической грамматике даются на занятиях в интересной доступной форме, благодаря чему информация усваивается легко и быстро.

Небольшие группы, доброжелательная атмосфера, профессионализм преподавателей, интерактивные материалы, современные интересные методики позволят превратить изучение иностранного языка в увлекательный процесс.

Подробнее...

Оплата обучения