Робота в АЕС

American English Center - успішна компанія, яка швидко розвивається, розширює мережу своїх навчальних центрів на території України. AEC запрошує до співпраці комунікабельних, професійних і творчих фахівців для заповнення наступних вакансій у нашій компанії.

Вакансії для українських претендентів

Викладач англійської мови.

AEC запрошує на роботу викладачів англійської мови, що володіють високим рівнем розмовної англійської, прекрасним знанням граматики і методики викладання. Уміння працювати в команді, комунікабельність і здатність знайти індивідуальний підхід до кожного клієнта є обов'язковими вимогами до кандидатів на посаду викладача в нашій компанії. Наявність диплома магістра або бакалавра є необхідною умовою для отримання посади, однак кандидатури студентів випускних курсів університетів також будуть розглянуті. AЕС віддає перевагу кандидатам, які навчалися, жили або проходили стажування в США або Канаді. Всі нові викладачі зобов'язані пройти тренінг по роботі з програмою АЕС.
Щоб записатися на співбесіду телефонуйте за тел. +38 (093) 326-69-44 або надсилайте Ваші резюме на nataliya.slutska@americanenglish.ua

Вакансії для вчителів з Північної Америки

Викладач англійської мови.

AEC запрошує до співпраці громадян Канади і Сполучених Штатів для заміщення вакансій викладачів початкових рівнів, основного курсу і курсів ділової англійської. Основними кандидатами стануть професіонали, що володіють методикою викладання розмовної англійської мови та бажають відкрити для наших студентів захоплюючий світ американської культури. При підборі викладачів особлива увага звертається на здатність кандидата до організації навчального процесу та вміння працювати в команді.

Вимоги до кандидатів на посаду викладача:

  • наявність диплома магістра або бакалавра, кандидатури студентів випускних курсів університетів також приймаються до розгляду;
  • відсутність яскраво вираженого акценту - вміння ілюструвати вживання граматичних структур в розмовній англійській;
  • угода на роботу терміном не менше восьми або дванадцяти місяців.

Всі нові викладачі зобов'язані пройти тренінг по роботі з програмою АЕС.Додаткову інформацію викладачі з Північної Америки можуть отримати звернувшись за адресою jobs@americanenglish.ua

Контакти

Ми у соцмережах

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...