Класична програма (онлайн інтенсив)

Початок семестра 10, 11, 12 вересня. Триває запис.

Система навчання

American English Center використовує семестрову систему навчання. Кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набір на навчання проводиться цілий рік приблизно через кожні два місяці. Останній тиждень кожного семестру - закріплюючий. Наша школа не працює на новорічні та травневі свята. Також влітку зазвичай є один тиждень канікул. 

Під час набору нових слухачів проводиться усне онлайн тестування, так як комплектування груп проводиться відповідно до рівня знань вступника.

Наша програма ставить головний акцент на розмовну мову, хоча також велика увага приділяється практичній граматиці. Вас навчать говорити мовними шаблонами, які слухачі постійно закріплюють на практиці.

Поступивши на один з рівнів, Ви зможете підніматися вище по сходинках нашої програми. Якщо, з будь-яких причин, Вам необхідно перервати процес навчання, то восьмитижневий семестр можна пропустити і продовжити заняття з іншою групою через семестр. 

Основні заняття проводяться тричі на тиждень по 2 години (120 хвилин) - понеділок/середа/неділя або вівторок/четвер/неділя.

У будні дні заняття починаються кожні дві години: 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, у неділю час занять 11:00, 13:00, 15:00 або 17:00.

Окрім основних занять, слухачі можуть відвідувати розмовні клуби і консультації репетитора.

Записатися на безкоштовне тестування

На наступній сторінці вам буде запропоновано обрати зручний час для тестування і визначення вашого рівня володіння англійською

Оберіть місто:  


Вся учбова програма поділяється на курс для початківців, основний курс, і курс "Advanced" (для добре володіючих мовою).

 

Оплата навчання за класичною програмою

 

Курс для початківців

Курс для початківців складається з 2 рівнів: BLES і GRAS. Заняття проводяться три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) українськими викладачами.

 

 

 

 

Основний курс та Advanced

Основний курс є найбільшим і найпопулярнішим сегментом програми AEC. Що ж являє собою кожен з рівнів? Тут ми коротко розповімо про кожний з них, але ... не намагайтеся самостійно визначити свій рівень грунтуючись на описаному. Ми навчаємо не просто англійській мові, а англійській розмовній мові. Це означає, що недостатньо знати граматичний матеріал, важливо вміти його застосовувати на практиці. При співбесіді, тестінг-менеджер буде визначати Ваші розмовні навички в поєднанні з граматикою. Неодноразово нам доводилося тестувати клієнтів, які писали роботи англійською мовою, але рівень їх розмовної мови відповідав початковому курсу. Тому, правильне визначення розмовного рівня зробить Ваші заняття цікавими і продуктивними. 

Розмовні клуби

Практика, практика і ще раз практика !!! Якщо Ви хочете швидко і ефективно вивчити мову, то одних теоретичних знань буде недостатньо. Розмовні клуби - це додаткова послуга, яка пропонується нашим слухачам. Для всіх рівнів основного курсу ця послуга включена у вартість навчання. На низьких рівнях основного курсу розмовні клуби проводять українські викладачі. На рівнях 4, 5 та advanced розмовні клуби проводять американські викладачі. По завершенні всіх рівнів слухачі можуть підтримувати свій високий рівень володіння мовою на окремому розмовному курсі для просунутого рівня англійської.

Що ж таке розмовний клуб? Це можливість спілкуватися з носієм мови на різноманітні теми, де Ви почерпнете, багато цікавої і корисної інформації.

Допомога репетитора

Слухачі школи АЕС можуть користуватися послугами репетиторів онлайн. Якщо Ви пропустили заняття або не засвоїли тему досить добре, Вам на допомогу прийде репетитор. Викладач індивідуально позаймається з Вами і допоможе закріпити пропущений або незасвоєний матеріал. Ця послуга користується великою популярністю в нашій школі, тому ми переконливо просимо наших слухачів заздалегідь записуватися на консультації до репетиторів у своєму особистому кабінеті на сайті.


Контакти

Ми у соцмережах

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...