Київ, Осокорки
Місто: Київ ➫

Київ, Осокорки

Початок семестру: 7, 8, 9 березня

Тестування та запис в групи буде проходити: 21 лютого з 11:00 до 19:00
22, 23, 24, 25 лютого з 16:00 до 21:00

Дніпровська набережна, 23-а (метро "Осокорки")

телефони: (044) 233-16-03, (063) 233-16-03, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Ірина Матвійчук
 2 місяці тому
Затишок, приємна атмосфера. Почуваюсь в школі, як вдома. Закінчую перший рівень і результат мене дуже приємно дивує. Маю великий прогрес. Дуже цікава та зрозуміла програма, яка доступно пояснюється викладачами. Викладачі завжди пояснять, якщо щось незрозуміло. А адміністратор дасть відповідь на всі ваші запитання. З задоволенням йду на наступний рівень! P.s: а ще як бонус....ну дуже гарний view!
Sveta Barsuk
 5 місяців тому
Школа досить сучасна та прогресивна. Персонал креативний та позитивно налаштований, що досить актуально в наш час. Можна за досить короткий час почати розмовляти англійською мовою. Щодня можна відвідувати відео клас та практикуватися в розмовні англійські. Відповідно до рівня, один чи два рази в тиждень заняття з носієм мови, що зменшує страх перед спілкуванням. Раджу всім. Хочеш почати говорити - вперед....:)
Dmytro Bryk
 7 місяців тому
Привіт Всім) Я надзвичайно задоволений навчанням у АЕС. Дуже цікаво розроблена програма викладання, ввічливі та хороші викладачі, особливо Анастасія. Завдяки Вам легко та цікаво здобувати нові знання. З радістю продовжу навчання в АЕС.)
Маргарита Рогова
 7 місяців тому
Той момент, коли завдяки цим курсам почала шарити в англійській мові. Завжди пояснять та приділять тобі час якщо щось не дуже зрозуміло. Однозначно рекомендую
Galyna Jankovska
 рік тому
Закінчую 4-й рівень у цій школі. Загалом задоволена: прекрасна атмосфера, завжди по-дружньому налаштований колектив, все пояснюють, розказують, гарні умови. Якщо ваша проблема з тим, що ви не говорите, то наполегливо рекомендую записатися саме сюди. Тут ви забуваєте про комплекси, про боязнь сказати щось неправильно, тут ви просто говорите, а викладач періодично поправляє вас. У нашій групі прекрасний англомовний вчитель, який не тільки граматично поправляє нас, а ще й стежить за нашою вимовою. Основна увага під час навчання на правильне говоріння та збагачення лексичного запасу. Щодо мінусів: невичитані посібники, нерідко трапляються помилки, шкода, але це не прикрашає цю школу. Як на мене, то бажано додати якусь онлайн платформу щодо відпрацювання граматики та аудіювання (напр. повторно прослухати діалоги, які слухали в аудиторії, адже не все зрозуміло).

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання