Київ, Осокорки
Місто: Київ ➫

Київ, Осокорки

Початок семестру: 28, 29, 30 червня

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 5 липня з 11:00 до 19:00
6, 7, 8, 9 липня з 16:00 до 21:00

Дніпровська набережна, 23-а (метро "Осокорки")

телефони: (044) 233-16-03, (063) 233-16-03, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Оксана Підскальна
 10 місяців тому
Закінчую 5 рівень (це upper-intermediate 1, в школі рівень upper-intermediate розділений на 2 підрівні), і дуже задоволена навчанням у цій школі. Тож точно вирішила продовжувати. Граматика, яку проходитимеш на тижні з носієм, подається українським викладачем (заняття зазвичай у неділю) і це я вважаю великим позитивом. Бо якщо що то можна завжди уточнити що не зрозуміло. І подається дуже легко все чітко і ясно. Складне стає простим. Важливо, що якщо ти пропустив це заняття, то маєш можливість відпрацювати особисто, абсолютно безкоштовно. На уроках з носієм відпрацьовуємо і закріплюємо на практиці отримані теоретичні знання, тож розумієш як в реальності застосовувати граматичні конструкції. А найбільше мені подобаються відео клаби, де не тільки вчишся сприймати на слух мову, але й відпрацьовуєш навик говоріння. Викладач Олександра завжди пояснює, і виправляє, а це справді допомагає досягти рівню саморефлексії + на цих заняттях поповнюємо лексичний багаж. І найголовніше, що ці заняття можна відвідувати 5 разів на тиждень (Пн-Чт + Нд), а не так як у більшості школах лише раз на тиждень спікінгклаби, і вони входять у вартість навчання. А ще у вартість навчання входить підручник. Окремо хочу відзначити сучасні та комфортні аудиторії та проектори в класах. Це робить навчання дуже комфортним. Єдине побажання для школи, чи недолік особисто для мене, це те що пояснення у підручнику, та переклад слів російською мовою, а не українською. Це іноді викликає трудності, оскільки російська так само, як і англійська є іноземною, тож доводиться робити подвійний переклад, тому прохання на майбутнє врахувати цей момент. А так сміливо можу рекомендувати AEC immersion!!!)
Galyna Jankovska
 7 місяців тому
Закінчую 4-й рівень у цій школі. Загалом задоволена: прекрасна атмосфера, завжди по-дружньому налаштований колектив, все пояснюють, розказують, гарні умови. Якщо ваша проблема з тим, що ви не говорите, то наполегливо рекомендую записатися саме сюди. Тут ви забуваєте про комплекси, про боязнь сказати щось неправильно, тут ви просто говорите, а викладач періодично поправляє вас. У нашій групі прекрасний англомовний вчитель, який не тільки граматично поправляє нас, а ще й стежить за нашою вимовою. Основна увага під час навчання на правильне говоріння та збагачення лексичного запасу. Щодо мінусів: невичитані посібники, нерідко трапляються помилки, шкода, але це не прикрашає цю школу. Як на мене, то бажано додати якусь онлайн платформу щодо відпрацювання граматики та аудіювання (напр. повторно прослухати діалоги, які слухали в аудиторії, адже не все зрозуміло).
Валентин Синютиччч
 8 місяців тому
Підвищую рівень англійської мови в American English Center по програмі Immersion. Закінчив 5 і перейшов на 6 рівень, і вважаю, це і є оцінкою навчання в даній школі – задоволений на 100%. Хочу відмітити, високий рівень кваліфікації викладачів, що є, мабуть, головним фактором у будь-якому навчанні. Що від самого початку приємно здивувало, так це достатньо багато часу практичної роботи з носіями англійської, і до того безпосередньо з американцями, а це 2 заняття по 120 хв на тиждень. Тому і обрав саме цю школу і саме цю програму, бо акцент ставив на практичних заняттях, так як мав досвід навчання в інших школах, де було мало практики з носієм. До того ж є двогодинне заняття з українським викладачем, на якому окрім поточної програми, можна опрацювати всі питання, що цікавлять. Фішкою навчання Immersion є використовувана на заняттях технологія зеленого екрану. Простіше кажучи, закріплюючи пройдений матеріал, опиняємось в реальній ситуації і при цьому спілкуємось з американцями. Друковані матеріали входять у вартість навчання. Приємним бонусом є можливість відвідувати в будь-який день роботи центру відео клуб, де докладно розбирається лексика фільмів і обговорюються різноманітні життєві ситуації, чим поповнюється лексикон. Коротко окреслити можна так: гарна методика, тепла атмосфера, увага до кожного студента, зручне розташування навчального центру. Подяка всьому колективу AEC Immersion!
Lora Lora
 5 місяців тому
Я прийшла на курси AEC на 3 рiвень, порадили знайомi, цiкаво, доступно, зручно. Раджу спробувати, атмосфера дружня, методика викладання систематизуэ. Дякую!
Оксана Гура
 8 місяців тому
Закінчую 5 рівень курсу, продовжуватиму навчання на 6, щоб пройти рівень upper-intermediate. Протягом курсу студентам пояснюють граматичні теми, які потім опрацьовуються з носіями мови - чудова можливість опрацювати теорію на практиці і зрозуміти, як граматика використовується в реальному житті. Крім цього, проводяться video clubs, на яких відбувається перегляд фільму та його обговорення. American English Center - гарна можливість подолати мовний бар'єр та покращити знання англійської мови!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання