Дніпро, бульвар Зоряний
Місто: Дніпро ➫

Дніпро, бульвар Зоряний

Початок семестру: 21, 22, 23 березня

Тестування та запис в групи буде проходити: 7 березня з 11:00 до 18:00
8, 9, 10,11 березня з 16:00 до 21:00

Дніпро, бульвар Зоряний 1 (Підстанція, біля ТРЦ Дафі, вхід напроти АТБ)

телефони: (067) 487 28 60, (050) 308 38 32, (093) 344 99 18, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Vika Hryts
 10 місяців тому
6 місяців навчання тут дали мені знань і навичок більше, ніж 9 років вивчення мови за шкільною програмою. Дуже рекомендую всім, а особливо підліткам, які будуть складати екзамени з англійської мови.
Elena Chukhnova
 2 тижні тому
Отзанімалась в центрі два семестри (рівні А2, В1). Вирішила продовжувати навчання за кількома причинами: структурований виклад матеріалу, при цьому уроки досить інтенсивні, теми не розтягуються на дуже довго, що дозволяє підтримувати інтерес до процесу. Можна взяти 1 годину в нед. (Онлайн з репетитором) для відпрацювання будь-якої теми. Зручне розташування, атмосфера дуже комфортна і доброзичлива. Викладачі все володіють талантом пояснювати доступно, що є великий "+" у вивченні мови. Американський викладач завжди цікавиться, що б ми хотіли відкоригувати в процесі уроків. Терміни семестрів не розтягнуто, це зручно, щоб не вчити інгліш "вічно"))) Всім добра і позитиву!
Victoria Zaitseva
 минулого тижня
Це моя 3 школа, і це найкраще навчання. Дуже хороші викладачі, достатня кількість годин на вивчення інформації. Інформації дуже багато, відразу скажу. Класні розмовні, завжди проходять в ігровій формі, дуже весело і інтересно.От душі рекомендую 🙌🏻
Tania Zbrankova
 3 місяці тому
Чудова школа. Своя програма навчання, свої підручники. Вчитися цікаво і просто. Пропуски відпрацьовуються безкоштовно. Уроки проводяться з носієм мови. Рекомендую всім !!!!
Svetlana Ribalko
 4 місяці тому
Хороша школа !!!!! Приємні викладачі! Дуже подобається місце розташування і тип викладання в 🏫! Розмовні клуби, хороший рівень знань викладачів і можливість їх донести .І плюсик за можливість спілкування з носієм іноземної мови !!! Дякую !! Аріна the best❤️

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання