Харків, вул. Благовіщенська
Місто: Харків ➫

Харків, вул. Благовіщенська

Початок семестру: 19, 20, 21 липня

Тестування та запис в групи буде проходити: 12 липня з 11:00 до 19:00
13, 14, 15, 16 липня з 16:00 до 21:00

вул. Благовіщенська, 36 (колишня вул. Карла Маркса)

телефони: (057) 761 35 10, (063) 761 35 10, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

YEvhenii ZHyrov
 4 місяці тому
Навчаюсь з 2 рівня, відчуваю позитивні зрушення з перших занять. В школі допомогли підібрати зручний для мене час відвідувань. Навантаження непогане, в середньому 8 годин на тиждень, багато розмовної практики. Є індивідуальні заняття, спікін клаби, онлайн-репетитор, домашні завдання. Обов'язково буду рекомендувати друзям)
Іван Чорногор
 5 місяців тому
Піти сюди мені порадили декілька людей, які вчились або вчаться тут на даний момент. Швидко, але продуктивно промайнув один семестр, не вагаючись іду на другий. Можете не сумніватися, що викладачі зроблять все можливе, щоб ваша "hard work" дійсно "pays off" 😉
Діана Сухомлінова
 8 місяців тому
Навчаюсь у AEC з вересня. Закінчую перший семестр. Хочу подякувати вчителям Наталії і Альоні за успіхи у моєму навчанні. Рекомендую цю школу англіської мови у Харькові.
Яна Ревва
 рік тому
Хочу виразити неймовірну вдячність школі "American English Center" і порекомендувати саме її всім охочим освоїти англійську мову. Якщо ви шукаєте школу з висококваліфікованими спеціалістами, цікавими різноплановими заняттями і, що найголовніше, з гнучким графіком, то вам саме сюди. Два місяці назад, коли я вперше вирішила записатись сюди на курс, я й подумати не могла, що моя стерильна база знань може оновлюватись такими швидкими темпами. Дійсно, тут дуже зручно і доступно подають матеріал. А якщо ти щось не зрозумів чи пропустив, то є можливість окремо попрацювати з репетитором. Меньше слів, більше діла) Я записуюсь на наступний курс і вас агітую до цього. А школі "American English Center" хочу побажати десятки тисяч вдячних учнів і процвітання їхньої справи))
Ирина Петушкова
 10 місяців тому
Як завжди були сумніви, де у Харкові вивчити англійську мову, тому що нажаль був негативний досвід із різних курсів англійської, навіть на індивідуальному рівні. У момент відчаю я знайшла АЕС. Шановні, що я можу вам сказати - знання, досвід, підхід до студентів відмінний. Раджу та рекомендую.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання