Харків, вул. Благовіщенська
Місто: Харків ➫

Харків, вул. Благовіщенська

Початок семестру: 21, 22, 23 березня

Тестування та запис в групи буде проходити: 7 березня з 11:00 до 18:00
8, 9, 10,11 березня з 16:00 до 21:00

вул. Благовіщенська, 36 (колишня вул. Карла Маркса)

телефони: (057) 761 35 10, (063) 761 35 10, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Kseniya Parakhnevych
 2 місяці тому
Почала навчання в AEC відразу з третього рівня і дуже задоволенна процесом і результатами. Особисто для мене, навчатись було легко(хоча в останнє англійську мову я вивчала в школі 7 років тому). Дуже сподобалось з викладачем Альоною. (за період навчання вийшло порівняти з іншими викладачами Любов, Наталія та Анастасія). Сподобався швидкий темп розмови, що дуже привчало до реального спілкування з носіями мови. Також приємним бонусом була випадковість - в группі нас залишилось лише двоє, що дало нам більше часу для якісного вивчення та перевірки знань. Також були круті уроки з американським викладачем Ніком - абсолютно все було зрозуміло, в деяких випадках Нік намагався пояснити і навести приклади. В розмовних класах була можливість навчатись у Юлії та Насті. Буду продовжуваи навчатись в школі ще принаймні один рівень) Дуже шкода, що Альона не викладає на 4рівні(
Михайло Блажко
 6 місяців тому
Що класне в American English Center, так це: 1) Інтенсив. Кількість занять на тиждень сягає 9 годин включно із розмовними класами. Треба вміти швидко сприймати інформацію; 2) Є носії англійської, що дозволяє тренувати аудіювання; 3) Українські вчителі досить доступно пояснюють граматику; 4) Актуальна та жива мова. Не те, що викладається в школах та універах. Із недоліків я б виділив наступне: 1) Немає домашніх завдань на папері, які б перевіряв вчитель. Є онлайн завдання в особистому кабінеті, але в основному вони однотипні і викликають нудьгу. Контроль виконання домашнього завдання лежить у відповідальності студента. Тому для не мотивованих не підійде. Можна просто забити; 2) Особисто деякі вчителі дають свої домашні завдання додатково, а потім пояснюють де була помилка після виконання та перевірки (це можна занести в плюс), але це суто залежить від бажання самого вчителя (це не система школи, тому мінус); 3) Розмовні класи більше схожі не на діалог, а монолог самого вчителя, який не хоче слухати ваш слабкий англійський, що дратує, бо розмовні уроки за структурою повині тренувати навички говоріння, а не тільки слухання; 4) Це суто моя забаганка. Незнаю як справи на 5-6 рівнях, але на 3 та 4 немає занять на яких би тренували шаблони розмовних одиниць, щоб студент міг навчитися у стандартних умовах їх використовувати; 5) Носії англійської, як мені здалося, не педагоги.
Yevhenii Zhyrov
 рік тому
Навчаюсь з 2 рівня, відчуваю позитивні зрушення з перших занять. В школі допомогли підібрати зручний для мене час відвідувань. Навантаження непогане, в середньому 8 годин на тиждень, багато розмовної практики. Є індивідуальні заняття, спікін клаби, онлайн-репетитор, домашні завдання. Обов'язково буду рекомендувати друзям)
Іван Чорногор
 рік тому
Піти сюди мені порадили декілька людей, які вчились або вчаться тут на даний момент. Швидко, але продуктивно промайнув один семестр, не вагаючись іду на другий. Можете не сумніватися, що викладачі зроблять все можливе, щоб ваша "hard work" дійсно "pays off" 😉
Навчаюсь у AEC з вересня. Закінчую перший семестр. Хочу подякувати вчителям Наталії і Альоні за успіхи у моєму навчанні. Рекомендую цю школу англіської мови у Харькові.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання