Київ, Хрещатик
Місто: Київ ➫

Київ, Хрещатик

Початок семестру: 3, 4, 5 травня

Тестування та запис в групи буде проходити: 20, 21, 22, 23 квiтня з 16:00 до 21:00

вул. Круглоуніверситетська, 9 (метро "Хрещатик")

телефони: (044) 233 61 31, (063) 233 61 31, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Генерал Кенобі
 місяць тому
Якісна і відносно не дороге навчання. Акцент у вивченні розмовної англійської. Великий плюс - окремі граматичні уроки, що потім закрііплюється уроками з носіями. Єдина незручність - навчання в неділю, але це індивідуально.
Н Ч
 2 місяці тому
Дуже гарні курси, професійні викладачі, особливо мені подобається можливість займатись з носієм мови та розмовні клуби -корисно для активного використання англійської лексики та подолання розмовного бар'єру
Богдан Олексієнко
 2 місяці тому
Чудові курси. Мені все сподобалося. Гарні, розумні вчителі. Матеріал викладається зрозуміло.
Марина Рибіцька
 4 місяці тому
Найбільшою перевагою курсів вважаю навність занять з native speakers. Розмовні класи з Ріком, проходять завжди в цікавій ігровій формі, тому продовжую своє навчання вже на 4-му ровні.
Павліна Кирпа
 7 місяців тому
Навчаюсь зараз в AEC! Обрала їх колись і дуже цьому рада! Методика навчання хороша, заняття, розмовні клуби, репетитор! І це все за адекватні гроші)Книги входять у вартість) Викладачі і персонал привітні) По собі я точно бачу результат) займалась тут 9 років назад і тоді з нуля я почала вільно спілкуватись, отримала чудові знання!) Тому зараз щоб підтягнути трохи і згадати мову, знову прийшла саме в American English Center і дуже задоволена!)

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання