Київ, Житомирська
Місто: Київ ➫

Київ, Житомирська

Початок семестру: 16, 17, 18 серпня

Тестування та запис в групи буде проходити: 2 серпня з 11:00 до 19:00
3, 4, 5, 6 серпня з 16:00 до 21:00

вул. Львiвська, 23 (метро "Житомирська"), Унiверситет "Україна", 3 корпус, 3 поверх

телефони: (044) 232-56-15, (063) 232-56-15, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Ирина Кокшарова
 4 місяці тому
Це вже моя третя школа англійської мови, тож є з чим порівняти. Порадили друзі, які дійсно покращили свою англійську. Але треба займатися! Заняття системні, годин багато (3 р на тиждень) все активно. Домашні онлайн і в роздруківках треба виконувати, бо через повторення все лягає в голові як треба. Дві години заняття, третя - розмовний клас на життєві теми , а в неділю 2 години - закріплення матеріалу з новим викладачем (там більше ще на швидкість). Багато говоріння. Тож, перемогти та покращити англійську тут 100% можна!
Леся Дорош
 4 місяці тому
Дійсно чудова школа англійської мови! Щодо +: Постійна взаємодія між викладачем і учнями, матеріал поянюють доступно кожному ( особливо подобається: постійно повторюємо правила, що дає змогу краще їх запам'ятати), великий акцент робиться на словниковий запас, навчальні матеріали входять в вартість навчання, заняття проходить легко, в формі гри, діалогу, постійної взаємодії, домашні завдання можна знайти в особистому кабінеті. Щодо -: Гав ловити не будете! Як на мене, то це тільки +!
Елизавета Подобед
 4 місяці тому
Дуже подобається навчання! Чудові викладачі, продуктивні заняття. Дякую!
Виктория Навроцкая
 8 місяців тому
Школа, в якій я дійсно отримала знання. Дуже сподобались вчителі, особливо Сергій. Уроки проходили в цікавій та веселій формі. Не зважаючи на пізні години навчання, весь матеріал засвоювався легко. Також дуже допомагає можливість прослуховувати аудіо уроки через власний кабінет та уроки онлайн. Син також пройшов курс в цій школі. І ми бачимо нарешті результат. До цього навчання у приватних репетиторів не давали бажаного результату. З задоволенням продовжуємо навчання на наступному рівні.
Татьяна Сабадош
 7 місяців тому
Дуже задоволена курсами в АЕС. Обрала саме цю школу за рекомендацією друга. Закінчую перший семестр й планую продовжувати навчання тут і надалі. Викладачі на вищому рівні, подача матеріалу здійснюється дуже доступно, зрозуміло та цікаво. Це перші курси, які я дійсно хочу відвідувати і роблю це із задоволенням, бо відчуваю прогрес у вивченні мови. Однозначно рекомендую!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання