Київ, Житомирська
Місто: Київ ➫

Київ, Житомирська

Початок семестру: 21, 22, 23 лютого

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 21 лютого з 11:00 до 18:00
22, 23, 24,25 лютого з 16:00 до 21:00

вул. Львiвська, 23 (метро "Житомирська"), Унiверситет "Україна", 3 корпус, 3 поверх

телефони: (044) 232-56-15, (063) 232-56-15, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Юля Олійник
 2 місяці тому
Хочу поділитися своєю думкою щодо даних курсів. Мені подобається система навчання, тому що попри те, що ми багато часу опрацьовуємо граматику, у нас є можливість отримати навички розмови. Я вважаю це дуже доречним, тому що якщо з граматикою мені не дуже складно працювати, то говорити для мене проблематично. Також, величезним плюсом є кількість занять на тиждень. Стосовно викладачів, під час мого навчання іноді були заміни і я впевнено можу сказати, що кожен із працівник AEC являється хорошим спеціалістом і з ними приємно працювати. Я рекомендую ці курси, тому що тут якісно викладають англійську, досить швидко опрацьовується велика кількість матеріалу (для мене це плюс, тому що я б хотіла якумога швидше покращити свої знання) і звичайно ж доступна вартість
Олександр Олійник
 2 місяці тому
AEC використовує хорошу методику викладання матеріалу, яка дозволяє легко засвоїти ,як теоретичну, так і практичні частини. Ми виконуємо багато вправ, які розвивають можливість розмовляти англійською.Лояльні викладачі(дуже подобається з ними працювати) завжди допомагають).
Чудова школа, високий рівень, професійні викладачі . Дочка закінчила advanced level, залишилися лише позитивні враження.
Це вже моя третя школа англійської мови, тож є з чим порівняти. Порадили друзі, які дійсно покращили свою англійську. Але треба займатися! Заняття системні, годин багато (3 р на тиждень) все активно. Домашні онлайн і в роздруківках треба виконувати, бо через повторення все лягає в голові як треба. Дві години заняття, третя - розмовний клас на життєві теми , а в неділю 2 години - закріплення матеріалу з новим викладачем (там більше ще на швидкість). Багато говоріння. Тож, перемогти та покращити англійську тут 100% можна!
Леся Дорош
 рік тому
Дійсно чудова школа англійської мови! Щодо +: Постійна взаємодія між викладачем і учнями, матеріал поянюють доступно кожному ( особливо подобається: постійно повторюємо правила, що дає змогу краще їх запам'ятати), великий акцент робиться на словниковий запас, навчальні матеріали входять в вартість навчання, заняття проходить легко, в формі гри, діалогу, постійної взаємодії, домашні завдання можна знайти в особистому кабінеті. Щодо -: Гав ловити не будете! Як на мене, то це тільки +!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання