Київ, Васильківська
Місто: Київ ➫

Київ, Васильківська

Початок семестру: 16, 17, 18 серпня

Тестування та запис в групи буде проходити: 2 серпня з 11:00 до 19:00
3, 4, 5, 6 серпня з 16:00 до 21:00

вул. Ломоносова, 18, 3 поверх (метро "Васильківська")

телефони: (063) 233-28-16, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Вика Костинская
 5 місяців тому
Чудова школа англійської мови. Доступні ціни та хороший виклад матеріалу. Після (або перед) кожним основним заняттям можна відвідати безкоштовний Speaking Club. Також дуже порадували заняття з американцем, після них значно покращилася вимова (особливо натренувалася правильно вимовляти сполучення "th", яке я завжди забувала правильно читати), також практично пропав страх говорити англыйською. Хорошим бонусом стали безкоштовні заняття з репетитором, які можна відвідати якщо пропустив занняття або не зрозумів якийсь матеріал. Тож дійсно чудова школа. Рекомендую!
Romashka Romashka
 9 місяців тому
Гарна школа, пройшла тестування і буду навчатися.
Дарина Бондарчук
 8 місяців тому
American English Centrer дозволить вам не лише легко вивчити нову лексику, детально розібратися у всіх особливостях нової граматики, а й вдосконалити розмовні навички. Викладачі у філіалі у доступній формі пояснюють навіть найскладніші теми, а додаткові безкоштовні заняття з репетитором дозволять закріпити урок, який ви могли не до кінця освоїти. Заняття із носієм мови щотижня стануть закріпленням ваших знань. Бажання перейти на новий рівень у вас однозначно з'явиться. Рекомендую школу для всіх, хто бажає легко та швидко вдосконалити свої знання.
Елена Паюнова
 7 місяців тому
Від навчання в American English Center отримала лише позитивні враження і йду на наступний рівень! Ефективна методика, цікаві й професійні викладачі цієї школи домопожуть кожному опанувати англійську мову. За 8 тижнів навчання я покращила свої розмовні навички з носієм та вивчила багато граматичних структур. Щиро рекомендую всім, хто бажає швидко і якісно вивчити мову!
Darysua Dobryanska
 8 місяців тому
Спочатку, дуже довго обирала курси, для покращення знань з англійської мови, але вирішила спробувати позайматися в AEC, і не помилилася. На курси просто біжу, дуже цікаво, на одному занятті, ви практикуєте лексику, граматику, вимову і це все в розмовній формі. Заняття проходять легко, продуктивно та змістовно. Усім рекомендую.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання