Київ, Васильківська
Місто: Київ ➫

Київ, Васильківська

Початок семестру: 21, 22, 23 лютого

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 28 лютого з 11:00 до 18:00
1, 2, 3, 4 березня з 16:00 до 21:00

вул. Ломоносова, 18, 3 поверх (метро "Васильківська")

телефони: (063) 233-28-16, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Oksana Kuchebo
 2 місяці тому
Найкраща школа для покращення розмовної англійської. Довго не могла подолати розмовний бар'єр, а практика з носіями мови дуже допомогла! Дуже раджу тим, кому треба швидко заговорити англійсьою)
Чудова школа англійської мови. Доступні ціни та хороший виклад матеріалу. Після (або перед) кожним основним заняттям можна відвідати безкоштовний Speaking Club. Також дуже порадували заняття з американцем, після них значно покращилася вимова (особливо натренувалася правильно вимовляти сполучення "th", яке я завжди забувала правильно читати), також практично пропав страх говорити англыйською. Хорошим бонусом стали безкоштовні заняття з репетитором, які можна відвідати якщо пропустив занняття або не зрозумів якийсь матеріал. Тож дійсно чудова школа. Рекомендую!
American English Centrer дозволить вам не лише легко вивчити нову лексику, детально розібратися у всіх особливостях нової граматики, а й вдосконалити розмовні навички. Викладачі у філіалі у доступній формі пояснюють навіть найскладніші теми, а додаткові безкоштовні заняття з репетитором дозволять закріпити урок, який ви могли не до кінця освоїти. Заняття із носієм мови щотижня стануть закріпленням ваших знань. Бажання перейти на новий рівень у вас однозначно з'явиться. Рекомендую школу для всіх, хто бажає легко та швидко вдосконалити свої знання.
Олена Паюнова
 рік тому
Від навчання в American English Center отримала лише позитивні враження і йду на наступний рівень! Ефективна методика, цікаві й професійні викладачі цієї школи домопожуть кожному опанувати англійську мову. За 8 тижнів навчання я покращила свої розмовні навички з носієм та вивчила багато граматичних структур. Щиро рекомендую всім, хто бажає швидко і якісно вивчити мову!
Darysua Dobryanska
 рік тому
Спочатку, дуже довго обирала курси, для покращення знань з англійської мови, але вирішила спробувати позайматися в AEC, і не помилилася. На курси просто біжу, дуже цікаво, на одному занятті, ви практикуєте лексику, граматику, вимову і це все в розмовній формі. Заняття проходять легко, продуктивно та змістовно. Усім рекомендую.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання