Київ, Лівобережна
Місто: Київ ➫

Київ, Лівобережна

Початок семестру: 21, 22, 23 лютого

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 28 лютого з 11:00 до 18:00
1, 2, 3, 4 березня з 16:00 до 21:00

вул. Митрополита Андрія Шептицького, 10 (метро "Лівобережна")

телефони: (044) 232-58-68, (063) 232-58-68, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Центр надає всі необхідні інструменти і засоби для вивчення англійської і навіть більше) Є можливість підібрати зручний розклад навчання. Якщо не вдалось потрапити на недільне заняття з граматики - завжди можна підібрати час і записатись на індивідуальне заняття і пройти обрані теми. Відсутня можливість прийти в центр на індивідуальне заняття - можна взяти заняття онлайн по скайпу. Є студенти, які дуже активно цим користуються, проте мені більше подобаються групові заняття. Окрім стандартних занять з лексики, які проходять два рази на тиждень, також є хороший розмовний клуб і відеокласи, на яких можна відточити розмовну англійську. І все це входить в стандартну програму) Викладачі високваліфіковані і при наявності якихось питань завжди надають пояснення (я мав можливість бути на заняттях(включно з відеокласами і розмовним клубом) у трьох українських викладачів і трьох викладачів зі штатів і Австралії). Щодо загальних питань, то їх завжди можна уточнити у адміністраторів, які одразу відгукуються і приходять на допомогу) Я прийшов на навчання одразу на п'ятий рівень і в групі було багато слухачів, які починали навчатись в школі з початкових рівнів. Їх відгуки про початкові рівні також були хорошими. Щодо побажань, то хотілося б трішки більші аудиторії, оскільки для групи в 10-12 слухачів в наявних аудиторіях душновато. Також не завадив би ще один паралельний розмовний клуб вищих рівнів у вечірні години, так як його відвідують дуже багато слухачів
Dzvenyslava Ilyuk
 8 місяців тому
Досить гарна школа, зручний графік, який дозволяє відвідувати заняття у вечірній час. Викладачі доступно пояснюють матеріал та цікаво проводять заняття. Також є можливість поспілкуватись з носіями мови, відвідувати розмовний клуб та попрацювати з репетитором.
Олександра
 рік тому
🎓 Сучасний центр вивчення англійської мови. Чудово організований навчальний процес. Окрім основних занять є можливість відвідувати розмовні клуби, відео класи та працювати з репетиторкою раз на тиждень. 🎓 Окремо хочу подякувати викладачці Олені, з якою пощастило займатись 2 семестри 🤗 Надзвичайно професійна, уважна, з прекрасним почуттям гумору. Чудова подача матеріалу, змістовно і зрозуміло. Заняття проходять на одному диханні, в дружній комфортній атмосфері. 🎓 Весь колектив АЕС дуже приємний і ввічливий. Адміністраторки готові допомогти у вирішенні будь-якого питання. 🎓 Обрала цю школу за рекомендацією друзів і тепер сама з впевненістю можу рекомендувати AEC для вивчення англійської. Єдиний мінус - це підручники російською мовою 🤷‍♀️🤦‍♀️ маю надію, що цю прикрість виправлять))
Alyona Cherstva
 рік тому
Подобається навчатися в цій школі. Трохи забуєш на якому ти рівні, бо вони їх називають просто: 1-5, advanced. Але це на краще - на 4 рівні мінімум 2 години спілкування щ ночієм мови, граматика один раз на тиждень, стисло і добре запам'ятовується. Ти дійсно вчиш мову, а не переходиш з рівня на рівень, щоб повірити, що є якіісь зміни у твоєму рівні. Зміни ти відчуваєш одразу. Дякую.
Чудова школа з хорошими учителями. Дуже зручно по графіку, так як є можливість займатись після роботи, викладачі завжди максимально детально пояснюють матеріал і відповідають на всі питання, є можливість відпрацювання або додаткового заняття з репетитором. І це просто супер) Викладач Наталя чудова і окрім знань, завжди дарує гарний настрій)

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання