Львів, вул. Театральна
Місто: Львів ➫

Львів, вул. Театральна

Початок семестру: 5, 6, 7 квiтня

Тестування та запис в групи буде проходити: 30, 31 березня, 1, 2 квiтня з 16:00 до 21:00 (тестування онлайн)

вул. Театральна, 15

телефони: (067) 324 20 98, (093) 356 96 94, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Лілія Беновська
 місяць тому
Мені 52. Вивчати англійську почала 9 місяців тому у American english centеr. До цього англійську не вивчала. Зараз закінчую третій рівень. Навчанням задоволена, колективом викладачів та методиками викладання також. Бачу результат, можу, рекомендую!!! Приходьте. Ставте цілі і досягайте!!!
Yulia Oblogina
 місяць тому
Спробувала уже декілька курсів вивчення англійської мови, наприклад, Green Forest, але кращого за American English Center немає. Базові курси розділені на рівні, що є дуже зручним, немає надлишку інформації, усе лаконічно, та безумовним достоїнством є спілкування з носієм мови.
Anna Kebuz
 2 місяці тому
Дуже сподобалось навчання у цій школі. Пройшла шлях від другого рівня аж до advanced. Можу сказати, що відчула свій ріст як у знанні слів так і у вимові, адже заняття також проходять з носієм мови. Раджу усім цю школу, бо була вже у багатьох, але ця найкраща!
Mariana Vesselovska
 6 місяців тому
Якісні курси англійської мови. Граматика пояснюється доступно українським викладачем. Інтернет-завдання спрямовані на закріплення вивченого матеріалу та швидкого освоєння нової лексики. Заняття з носієм мови допомагають легко подолати мовний бар'єр і практикуватися в усному мовленні. Рекомендую)
Марія Павлюк
 9 місяців тому
Хороша школа для вивчення англійської мови. Багато часу виділено для покращення розмовних навичок. Досить інтенсивний курс вивчення, за короткий проміжок часу можна оволодіти досить великою кількістю матеріалу. Матеріал який вивчаєш з українськими викладачами закріплюєш з американським. Рекомендую.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання