Львів, вул. Театральна
Місто: Львів ➫

Львів, вул. Театральна

Початок семестру: 21, 22, 23 лютого

Тестування та дозапис в групи буде проходити: 21 лютого з 11:00 до 18:00
22, 23, 24,25 лютого з 16:00 до 21:00

вул. Театральна, 15

телефони: (067) 324 20 98, (093) 356 96 94, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Юрій Ліпенко
 минулого тижня
Дуже хороша і професійна школа. За два місяці відчув істотний прогрес. Проста і невимушена атомосфера під час уроків, але водночас послідовне і структуроване викладання. Як український так і канадійський викладачі справжні професіонали. Після кожного заняття є можливість закріпити граматику та повторити вивчені слова виконуючи домашні завдання в електронному кабінеті. Радий, що обрав саме ці курси.
Olga Murashko
 4 місяці тому
Найкраща школа, яка спеціалізується на розмовній англійській) Кожен урок це велика розмовна практика в ігровій формі, тебе підштовхують самостійно формулювати власну думку на англійській, ніяких нудних записів чи монотонних лекцій з сухим матеріалом - тільки цікава подача. Поки що я навчалась тільки з трьома викладачами і всі вони є дуже амбіційними і цікавами людьми які підштовхують тебе до знань. Якщо вам потрібна саме розмовна англійська то ця школа буде для вас ідеальна)
Volodymyr Lesyuk
 тиждень тому
Направду класні курси. Спочатку доступно пояснює Василина, а потім це все закріплює Стівен. На заняттях прикольна атмосфера. Великим плюсом є те, що семестр триває лиш 2 місяці. Дуже грамотно побудована структура навчання.
Olia Martynevska
 5 місяців тому
Як колишній вчитель центру можу сказати, що зарплата вчителів в цьому центрі вартує копійки; методисти , які приїжджають з Києва щоб вдосконалити знання вчителів скромно мовчать про те, що офіційно працевлаштуватися вам не світить. Ваші знання мають бути грунтовні, але за зарплату не більше 6 000 грн ( junior teacher). Як на такий престижний, всеукраїнський мовний центр це ганебно.
Khrystyna Mykhailiuk
 рік тому
Дуже хороша школа! Рекомендую. Заняття проводяться не у вигляді викладки і зазубрювання матеріалу, а у вигляді ігор, що дозволяє студенту думати по англійськи, а також поборювати страх мовного бар'єру спілкування. Основний акцент покладено на розмовний рівень. На уроці не витрачається час на перевірку домашнього завдання. Індивідуальний підхід до кожного студента. Безкоштовна література. Також в школі розроблено різні клуби де ти можеш додатково попрактикуватись. І це все входить у вартість курсу.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання