Львів, вул. Театральна
Місто: Львів ➫

Львів, вул. Театральна

Початок семестру: 26, 27, 28 липня

Тестування та запис в групи буде проходити: 12 липня з 11:00 до 19:00
13, 14, 15, 16 липня з 16:00 до 21:00

вул. Театральна, 15

телефони: (067) 324 20 98, (093) 356 96 94, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Khrystyna Mykhailiuk
 5 місяців тому
Дуже хороша школа! Рекомендую. Заняття проводяться не у вигляді викладки і зазубрювання матеріалу, а у вигляді ігор, що дозволяє студенту думати по англійськи, а також поборювати страх мовного бар'єру спілкування. Основний акцент покладено на розмовний рівень. На уроці не витрачається час на перевірку домашнього завдання. Індивідуальний підхід до кожного студента. Безкоштовна література. Також в школі розроблено різні клуби де ти можеш додатково попрактикуватись. І це все входить у вартість курсу.
Марія Воєвідка
 10 місяців тому
Дуже доступно пояснюють. Викладачка Надя терпляча, ввічлива завжди готова допомогти розібратись. Інтенсивний курс. Але було б зручніше якщо книги були з українським перекладом
Solomia Titska
 4 місяці тому
Мені дуже подобаються ці курси, інтенсивне навчання, багато розмовної практики, хороші викладачі. Є година занять з репетитором, якщо раптом пропустив заняття, чи хочеш ще раз пройти матеріал, можна пройти урок в онлайн кабінеті. Єдиний мінус, що немає української озвучки словника, не дуже зручно слухати англійські слова з перекладом на російську, коли в повсякденному житті розмовляєш українською) А так все дуже класно, рекомендую😉
Назарій Дацишин
 4 місяці тому
Почав вчити англійську мову у цій школі і радий що вибрав її, так як навчання проводяться легко і доступно незалежно від рівня студента. Викладачі як і репетитори легко находять підхід до студентів, а на заняттях є ігри, що допомагають краще засвоїти нові слова. Ціни доступні, а навчання на високому рівні. Враження від школи тільки позитивне.
Yulia Oblogina
 4 місяці тому
Спробувала уже декілька курсів вивчення англійської мови, наприклад, Green Forest, але кращого за American English Center немає. Базові курси розділені на рівні, що є дуже зручним, немає надлишку інформації, усе лаконічно, та безумовним достоїнством є спілкування з носієм мови.

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання