Запоріжжя, вул. Жуковського

Запоріжжя, вул. Жуковського

Початок семестру: 16, 17, 18 серпня

Тестування та запис в групи буде проходити: 2 серпня з 11:00 до 19:00
3, 4, 5, 6 серпня з 16:00 до 21:00

вул. Жуковського, 70-Б (головний корпус класичного приватного університету)

телефони: (067) 341-01-56, (050) 309-02-69, (093) 362-56-85, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час роботи: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 19:00

Andrew GreatLife
 7 місяців тому
У Запоріжжі у American English Center конкурентів немає. За критерієм співвідношення ціни та якості освіти кращої школи я не знайшов і про свій вибір ані краплі не шкодую, адже за три семестри (один семестр – 8 тижнів) «прокачав» свою англійську від рівня «розумію англійську за інтонацією» до «впевнено розмовляю і листуюся з іноземцями». Попереду – рівень «дивлюся і повною мірою розумію улюблені серіали мовою оригіналу». У школі, попри акцент на розмовну англійську, достатньо увагу приділено і граматиці, що, в принципі, є доволі зрозумілим – без її засвоєння важко «розговоритися» і стати повноцінним учасником діалогу з іноземцем, що, особисто для мене було важливим через мою роботу. Зі свого досвіду перебування за кордоном скажу, що усі розмовні конструкції є реально корисними і «робочими», особливо фразові дієслова. Тож можу сказати, що школа корисна як для тих, хто прагне засвоїти розмовну, так і для тих, хто хоче вчити граматику – у підручниках вона викладена змістовно, але при цьому стисло і дозовано. Мозок не перевантажує, але й повчити доведеться, щоб був результат. Якщо щось важкувато засвоїти, є безкоштовні репетитори (1 година на тиждень, зараз вже є й репетитори онлайн). Плюс відеокласи з моїм улюбленими сіткомами (в минулому семестрі були «Друзі»). Єдине, що особисто у мене викликало незручність, – відсутність транскрипцій у словниках в підручниках, бо не завжди запам’ятовував правильну вимову. Я закачував аудіо Vocabulary-list з особистого кабінету в телефон і прослуховував повторно за потреби. Хоча, можливо, в цьому і є фішка – сприймати на слух, а не зорово.
Iryna Severynova
 5 місяців тому
Думала, в моєму віці буде досить складно знову вчитись, але на цих курсах дружня атмосфера серед усіх студентів різного віку завдяки привітним та професійним вчителям. Програма навчання вдала, мені подобається, результат є.
Irina Voeillok
 7 місяців тому
Мені дуже подобається персонал. Вчителі доступно пояснюють. В кожній групі мало людей і тому краще запам'ятовувати. Я раджу цей заклад 🙂👍
Екатерина Рубан
 7 місяців тому
AEC допоміг мені нарешті вчити англійську, а не тільки цього хотіти. Ефективні заняття з гарною атмосферою та мотивованими викладачами.
Mariia Serhiienko
 11 місяців тому
Мені сподобався стиль викладання на цих курсах. Спочатку здавалось, що навантаження невеличке, але потім виявилось, що інформації досить багато. Групи в "American English Center" невеличкі - до 12 людин, отже всі встигають поспілкуватися англійською, до того ж викладачі вміло заохочують до цього. Присутній баланс між граматикою та розмовними навичками. Ще (і це мабуть досить великий плюс) є клуби з носіями мови - американцями, що унеможливлює розмови будь-якою іншою мовою :). Підсумую, що АЕС цілком можна рекомендувати друзям, що хочуть вивчити чи поліпшити English!

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання