Класична програма навчання AEC

Система навчання

American English Center використовує семестрову систему навчання. Кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набір учнів проводиться цілий рік приблизно через кожні два місяці. Останній тиждень кожного семестру - закріплюючий. Наші школи не працюють на новорічні та травневі свята. Також влітку є один тиждень канікул. В розділі розклад семестрів ви зможете подивитися дати початку семестру у філії, яка Вас цікавить.

Під час набору нових слухачів проводиться усне тестування, так як комплектування груп проводиться відповідно до рівня знань вступника.

Наша програма ставить головний акцент на розмовну мову, хоча також велика увага приділяється практичній граматиці. Вас навчать говорити мовними шаблонами, які слухачі постійно закріплюють на практиці.

Поступивши на один з рівнів, Ви зможете підніматися вище по сходинках нашої програми. Якщо, з будь-яких причин, Вам необхідно перервати процес навчання, то восьмитижневий семестр можна пропустити і продовжити заняття з іншою групою через семестр. Всі знижки на навчання будуть діяти.

Вся учбова програма поділяється на курс для початківців, основний курс, і курс "Advanced" (для добре володіючих мовою).

 

Курс для початківців має два рівні, заняття проводяться три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) українськими викладачами.
Заняття проходять в денний (16:00-18:00) або вечірній час (18:00-20:00, 19:00-21:00, 20:00-22:00) у будні дні, а також у неділю. Розклад може відрізнятися в кожній з філій.

 

До складу основного курсу входять п'ять рівнів, розрахованих на слухачів, які мають базові знання; тут навчання проводять американські та українські викладачі. На основному курсі заняття проходять три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин). На першому рівні заняття проходять 3 рази на тиждень з українськими викладачами. На 2 і 3 рівнях двічі на тиждень Ви займаєтеся з українськими викладачами і один раз на тиждень Ви закріплюєте отримані знання з американським викладачем. Починаючи з четвертого рівня два рази на тиждень заняття ведуть американські викладачі, а український фахівець один раз на тиждень пояснює нові граматичні структури, вирази і ідіоми, які зустрічаються на уроках. Заняття проходять в денний (16:00-18:00) або вечірній час (18:00-20:00, 19:00-21:00, 20:00-22:00) у будні дні, а також у неділю ( перша або друга половина дня). Розклад може відрізнятися в кожній з філій.

 

Advanced English дає можливість постійно підтримувати і вдосконалювати свій високий рівень знань слухачам, які добре володіють англійською мовою, а також тим, хто успішно закінчив п'ять рівнів основного курсу. Заняття проходять три рази на тиждень по 2 години (120 хвилин) у денний (16:00-18:00) або вечірній час (18:00-20:00, 19:00-21:00, 20:00-22:00) у будні дні, а також у неділю. Два заняття на тиждень проводяться американськими викладачами. Після закінчення рівня advanced видається сертифікат. Також слухачі з високим рівнем знання мови можуть відвідувати розмовні клуби з американськими викладачами двічі на тиждень.

 

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання