Класична програма (онлайн інтенсив)

Система навчання

American English Center використовує семестрову систему навчання. Кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню. Набір на навчання проводиться цілий рік приблизно через кожні два місяці. Останній тиждень кожного семестру - закріплюючий. Наша школа не працює на новорічні та травневі свята. Також влітку зазвичай є один тиждень канікул. 

Під час набору нових слухачів проводиться усне онлайн тестування, так як комплектування груп проводиться відповідно до рівня знань вступника.

Наша програма ставить головний акцент на розмовну мову, хоча також велика увага приділяється практичній граматиці. Вас навчать говорити мовними шаблонами, які слухачі постійно закріплюють на практиці.

Поступивши на один з рівнів, Ви зможете підніматися вище по сходинках нашої програми. Якщо, з будь-яких причин, Вам необхідно перервати процес навчання, то восьмитижневий семестр можна пропустити і продовжити заняття з іншою групою через семестр. 

Основні заняття проводяться тричі на тиждень по 2 години (120 хвилин) - понеділок/середа/неділя або вівторок/четвер/неділя.

У будні дні заняття починаються кожні дві години: 8:00, 10:00, 12:00, 14:00, 16:00, 18:00, 20:00, у неділю час занять 11:00, 13:00, 15:00 або 17:00.

Окрім основних занять, слухачі можуть відвідувати розмовні клуби і консультації репетитора.

Записатися на безкоштовне тестування

На наступній сторінці вам буде запропоновано обрати зручний час для тестування і визначення вашого рівня володіння англійською

Оберіть місто:  


Вся учбова програма поділяється на курс для початківців, основний курс, і курс "Advanced" (для добре володіючих мовою).

 

Оплата навчання за класичною програмою

 

Контакти

Ми у соцмережах

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...