Курс англійської мови для початківців

Найнижчий рівень називається BLES. Якщо Ви ніколи не вивчали мову або повністю забули її основи, то давайте почнемо все спочатку разом з AEC!
Базові знання у вивченні будь-якої мови можна порівняти з фундаментом будинку. Якщо фундамент хороший, то і будинок буде стояти довго і тішити його мешканців, а якщо фундамент "підкачав", то і стіни швидко розваляться. Отже, на цьому рівні створюємо хорошу базу - "фундамент" ваших знань. При слові "алфавіт" у багатьох з'являється нудний вираз на обличчі. Насправді, алфавіт сам по собі нікому не потрібен. Наше завдання - навчитися читати і вимовляти слова правильно. Адже кожній букві відповідає один або кілька звуків. Коли Ви їх вивчите, Вам легше буде розуміти носія мови і читання принесе одне лише задоволення.

Ось Ви вже читаєте і вимовляєте слова правильно, а пройшло всього кілька уроків. Час рухатися вперед! Наступне слово, яке може змусити Вас занудьгувати - "граматика". Багато наших слухачів задають питання "Як би вивчити мову без нудного зубріння граматичних часів ?!" Ніякого зубріння !!! Граматика - це так звані "стіни" в нашому домі. Це всього лише набір правил для побудови речень. І якщо Ви правильно склали речення, Вас зрозуміє носій мови. Англійська - мова з дуже чіткою і логічною граматичною системою. Вивчити англійську мову, її основні правила можна і самостійно. Однак, закріпити правила і перевести знання з теорії на практику самостійно не вийде. З нашими викладачами Ви зможете активізувати свої теоретичні знання і заговорити! Пам'ятайте - "про себе" мову не вивчиш! На кожному занятті Ви будете вимовляти вголос нові слова, речення, структури багато разів.

Записатися на безкоштовне тестування

На наступній сторінці вам буде запропоновано обрати зручний час для тестування і визначення вашого рівня володіння англійською

Оберіть місто:  


Всі вправи будуть спрямовані, перш за все, на розвиток сучасної розмовної мови. Наші викладачі намагаються уникати складних граматичних термінів при поясненні нового матеріалу і приділяти більше часу практичному відпрацюванню правил. На цьому рівні Ви познайомитеся з основними темами, які допоможуть Вам підтримати розмову на елементарному рівні: - Present Continious - Present Simple - Past Simple - Can - Have to - To be going to. Кожен урок цього рівня включає в себе практичне відпрацювання граматичного, лексичного та фонетичного матеріалу. До кінця рівня Ви будете розуміти і використовувати в розмові близько 800 слів. 

Просунутий початківець GRAS є логічним продовженням початкового рівня. Принцип "сніжної кулі" буде діяти на всіх рівнях нашої системи - ви закріплюєте матеріал попереднього рівня і вчите нові теми. Додаємо нові граматичні теми, вчимо більше слів. На цьому рівні з'являється більше діалогів, ситуаційних вправ. Крім вправ на розуміння тексту, студенти отримують завдання обговорити прості ситуації, тексти, описати картинку і скласти діалоги. Слухачам пропонуються захоплюючі ігри, які допомагають запам'ятати нові слова і розвивають розмовну мову. Ви вивчите близько 900 нових слів. 

Контакти

Ми у соцмережах

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...