Results
that speak!

AMERICAN ENGLISH CENTER

 
 

Школа англійської мови в Одесі

Ваша мета вільно розмовляти англійською мовою?

Тоді програма вивчення англійської мови American English Center саме для Вас!
Ми розробили для Вас унікальну методику навчання з викладачами з Америки.

American English Center - це:

1 БАГАТО ПРАКТИКИ НА УРОКАХ.

На заняттях ми робимо основний акцент на розмовну мову, а також намагаємось приділяти велику увагу практичній граматиці. Ми допоможемо Вам запам'ятати розмовні шаблони, які Ви будете постійно закріплювати на практиці.

2 ПРОГРАМИ ВИВЧЕННЯ МОВИ ДЛЯ БУДЬ-ЯКОГО РІВНЯ.

Почавши навчання на одному з рівнів, Ви будете поступово підніматися вище по сходах нашої учбової програми. Програма розроблена як для початківців, так і для бажаючих удосконалити свій рівень.

3 ВІСІМ ТИЖНІВ ДЛЯ ЗАСВОЄННЯ НОВОГО РІВНЮ!

У школах англійської мови American English Center навчання проходить по семестрах, кожен семестр триває вісім тижнів і відповідає одному рівню.

4 УРОКИ З УКРАЇНСЬКИМИ ТА АМЕРИКАНСЬКИМИ ВИКЛАДАЧАМИ!

На основних заняттях зі студентами працюють українські викладачі. Для закріплення кожного уроку, слухачі можуть скористатися додатковим уроком з американським викладачем в режимі онлайн. Тільки той, для кого мова є рідною, зможе наблизити вашу вимову до ідеальної. Це зробить вашу практику англійської максимально ефективною.

5 ЗАХОПЛЮЮЧІ РОЗМОВНІ КЛУБИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ РІВНЮ.

Для слухачів початкових рівнів пропонуються безкоштовні розмовні клуби з українськими викладачами. Лексика і теми підібрані відповідно до досліджуваних граматичних тем на основних заняттях. Слухачі середніх і високих рівнів мають можливість відвідувати розмовні клуби з американськими викладачами.

6 ВІДЕОКЛАСИ 5 РАЗІВ НА ТИЖДЕНЬ.

Щодня з неділі по четвер пропонується перегляд фільмів англійською мовою. Перегляд поділений на сегменти, лексика яких детально розбирається, а сам фільм обговорюється на занятті! Розбір лексичних шаблонів і мовних кліше у живій розмовній мові гарантований!

7 БЕЗКОШТОВНА ДОПОМОГА РЕПЕТИТОРА.

Кожен слухач школи AEC може користуватися допомогою репетитора без додаткової оплати. Це вам допоможе у випадках, якщо ви пропустили заняття або бажаєте просто повторити тему.

Дозаписатися на поточний семестр
AEC в Одесі
можна протягом

днів
годин
хвилин
секунд

Вартість семестру (2 місяці) в грн.

Ціни на курси англійської вказані без урахування знижок.

Школа AEC в Одесі

Класичні програми AEC

Одеса

докладніше про школу ➥

Початок семестру: 16, 17, 18 сiчня

Тестування та дозапис в групи буде проходити: з 11:00 до 18:00
17, 18, 19, 20 сiчня з 16:00 до 21:00

вул. Садова 5

телефони: (067) 243 13 25, call center (044) 233-07-35, (093) 325-35-34

час занять: ПН-ЧТ з 16:00 до 22:00, НД з 11:00 до 18:00

Три варианта обучения в American English Center на выбор:

КЛАСИЧНА ПРОГРАМА

498800  -  629000
за семестр (8 тижнів)

Image
 • офлайн або онлайн навчання;
 • основні заняття 3 рази на тиждень по 120 хвилин з українськими або американськими викладачами в залежності від рівня;
 • додаткові безкоштовні розмовні клуби з українськими та американськими викладачами в залежності від рівня;
 • безкоштовний репетитор;
 • електронні підручники включені у вартість;
 • електронний кабінет з домашніми завданнями.
 • вартість навчання 7407  -  9227  грн. за годину

ІНДИВІДУАЛЬНЕ НАВЧАННЯ

вартість заняття (120 хвилин) з українським викладачем:  

100000

вартість заняття (120 хвилин) з американським викладачем:  

125000

Image
 • Ви можете вчитися індивідуально, або пройти курс з близькими Вам людьми - це дозволить розділити вартість на 2, 3 або 4 слухачів;
 • немає прив'язки до семестру, обирайте дні та час, та навчайтесь у комфортному для вас темпі;
 • починайте з будь-якого рівня;
 • безкоштовна допомога репетитора.

ОНЛАЙН ПРОГРАМА. ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

вартість 6-тижневого курсу навчання:  390000

вартість пробного тижня навчання:  90000

Image
 • структуроване навчання за програмою АЕС в будь-якій точці світу (в комфорті вашого будинку або офісу або за кордоном);
 • 5 годин на тиждень (120 хвилин з американським викладачем, 120 хвилин з українським викладачем, 60 хвилин консультації);
 • зручність вибору часу і днів занять (з 8-00 до 22-00);
 • електронний кабінет з домашніми завданнями.

Вивчення англійської мови в Одесі В AMERICAN ENGLISH CENTER

Курси англійської мови онлайн - найкоротший шлях до швидкого, зручного і ефективного вивчення цієї популярної іноземної мови. Затребуваність англійської на сьогоднішній день висока, пропозицій, відповідно, теж багато. Як же визначитися зі школою англійської?

Що ви отримаєте, навчаючись в American English Center?

Центри з вивчення англійської мови, які використовують стандартні методики, схожі з викладанням в школі та університеті, бажаючим вивчити цю мову сьогодні зовсім не цікаві. American English Center в Одесі розроблені захоплюючі навчальні програми, ми використовуємо сучасні унікальні методики і інтерактивні матеріали.

У нашому центрі ви будете навчатися у найкращих вітчизняних фахівців і носіїв мови з США і Великобританії. Основний акцент ми робимо на розмовну англійську та практичну граматику, завдяки чому ви побачите прогрес вже після перших занять.

Ми працюємо вже більше 20-ти років, і за цей час допомогли тисячам наших студентів досягти своїх цілей. Їх відгуки та рекомендації - незаперечне підтвердження того, що в нашій школі ви 100% вивчите англійську, пройшовши обраний курс.

Ми будемо раді допомогти вам вивчити англійську мову!

Неважливо, з якою метою ви хочете освоїти мову: кар'єрного зростання, розширення кола спілкування, для додаткового заробітку, читання книг і перегляду фільмів в оригіналі, невимушеного спілкування з місцевими жителями під час відпустки. У будь-якому випадку, знання цієї міжнародної мови принесе вам величезну користь і відкриє нові можливості.

Чекаємо вас на курсах англійської American English Center в Одесі за різними напрямками. Приходьте до нас, ми допоможемо вам здійснити вашу мету - вивчити англійську в короткі терміни, в приємній атмосфері, і отримати при цьому радість і задоволення від процесу.

Наші школи є у більшості великих міст України, тому рекомендуємо курси англійської у Львові, Дніпрі, Харкові, Києві та інших містах!

Записатися на безкоштовне тестування
AEC в Одесі

Для визначення максимально комфортного для Вас рівня, ми проводимо безкоштовне усне тестування. Просто зателефонуйте нам по телефону (093) 325 35 34 і узгодьте час, коли Ви прийдете на тестування, або:

заповніть цю форму, ми зв'яжемося з Вами і погодимо зустріч:

Дозаписатися на семестр можна до 28-01-2022


Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...

Оплата навчання