Основний курс


Рівень 1
У Вас вже є граматичний «фундамент», але знання не систематизовані. Ви вивчали англійську у школі, але це було чи багато років тому, або у Вас зовсім не було інтересу до цього предмету. Ви розумієте багато, але говорити не можете. Це означає, Вам сюди!
На цьому рівні Ви будете вивчати ті ж теми, що і на рівні для початківців. Однак, методика змінюється кардинально. Якщо на курсі для початківців Ви знайомилися з основами англійської мови, то на першому рівні основного курсу Вам нагадають граматичні часи. Основна частина уроку буде присвячена розмовним вправам на закріплення лексики, граматичних структур, розвиток діалогічного / монологічного мовлення. Кожен урок починається міні-діалога із повсякденного життя (знайомство, телефонна розмова, у поїздці, в аптеці, у магазині і т.д). У кожному уроці є текст, який об'єднує всі теми уроку. Таким чином, Ви вчите мову у всіх її живих формах, не відриваючись від контексту сучасного життя.
Недільні заняття з українським викладачем проходять у досить інтенсивному темпі і максимально спрямовані на розвиток розмовної мови. Ці заняття носять більш розмовний характер.

Рівень 2
Ви вже знайомі і активно використовуєте в мові основні структури першого базового рівня, але допускаєте багато помилок в минулому часі і зовсім не використовуєте більш складні часи і структури. Темп мовлення поки уповільнений. Наше завдання - закріпити в мові часи груп Simple, Continious і додати нові граматичні структури. В кінці цього рівня Ви зможете активно використовувати у мові такі граматичні структури: - Simple (Present / Past / Future), - Continious (Present / Past / Future), - Perfect (Present), - Gerund (introduction) - It takes. Речення стають довшими. Діалоги ускладнюються. З'являються вкраплення простих ідіоматичних виразів. Крім базової лексики уроки доповнюються синонімічними / антонімічними конструкціями. Вправи на швидкість мови стають більш різноманітними.
З другого базового рівня додається тижневе заняття з американськими викладачем. На ньому Ви закріплюєте матеріал, пройдений протягом тижня з українським викладачем, відпрацьовуєте вимову, а також розвиваєте темп мови. Лексика рівня - близько 1000 слів.

Рівень 3
У Вас досить великий лексичний запас, Ви вільно використовуєте в мові і чітко розрізняєте всі часи груп Simple, Continious , а також час Present Perfect . Темп мови не уповільнений. Ви не боїтеся спілкуватися з носіями мови і горезвісного "бар'єру" вже немає. Наше завдання - навчитися передавати відтінки емоцій, висловлювати підтекст, тобто познайомитися з модальними структурами англійської мови. Також, ми додамо до вивчення кілька нових часів, навчимося поєднувати ці часи у мові (узгодження часів) і звернемо увагу вже на тонкі граматичні і лексичні нюанси мови. Ви досить розширите лексичний і ідіоматичний запас. Наприкінці цього рівню Ви зможете легко розпізнавати і поступово використовувати такі граматичні структури: - Present Perfect Continious, - Used to, - Had better, - Gerund, - Sequence of Tenses (introduction), - Passive Voice, - modal verbs: should, must, may, can (і в значенні модальності, і в значенні ймовірності), - структури should have done, must have done, may have done, could have done, - adverb / adjective (ступеня порівняння). практичні уроки проводять українські викладачі, в неділю американський викладач закріплює пройдений матеріал. Недільні заняття відрізняються інтенсивним темпом та максимально розмовною спрямованістю.

Записатися на безкоштовне тестування

На наступній сторінці вам буде запропоновано обрати зручний час для тестування і визначення вашого рівня володіння англійською

Оберіть місто:  

Рівень 4
Ви знайомі не тільки з базовими структурами мови, але й відрізняєте всі основні граматичні нюанси, хоча поки не дуже активно використовуєте їх у мовленні. Цей рівень - прекрасна можливість закріпити весь пройдений матеріал і перевести більшість вивчених на попередніх рівнях (або самостійно) граматичних структур, а також лексики в розмовну мову. Крім того, ви розширите свій граматичний запас новими структурами: - Умовні речення (тип 1, тип 2), - I wish I did, - Both / Neither, - Embeded questions (I wonder if he speaks English), - Sequence of Tenses, - Past Perfect. Протягом двох місяців Ви шліфуєте свої знання і переводите володіння мовою на більш високий рівень. Починаючи з 4 рівня українські викладачі один раз на тиждень допомагають розібратися з граматичним матеріалом, тоді як практичні заняття проводять американські викладачі.

Рівень 5
Можливо, Ви вже працюєте в іноземній компанії або були на стажуванні в англомовній країні. Ваша англійська вже на твердому середньому рівні. Однак, немає межі досконалості! Нам залишилося вивчити найскладніші граматичні та лексичні структури і зайнятися стилем спілкування. Ви ж хочете знати мову як носій мови! Після 4-5 заняття ви можете сміливо заявити всім, що з граматикою англійської Ви розібралися остаточно. Вивчення граматики ми закінчимо наступними структурами: - Умовні речення (тип 3), - I wish I had seen, - Future Perfect, - He is to blame ... (а також ще кілька граматичних структур). Вся решта занять присвячена стилю спілкування і безпосередньо розвитку розмовної мови. Після закінчення 5 рівня нашої системи Ви будете володіти мовою "освіченої" людини!

Advanced level (ми пропонуємо кілька різних рівнів advanced)
Ви практично на вершині! В англійській мові є гарний вислів "to polish your English", тобто відточити, підчистити ваші знання і максимально наблизити їх до рівня "advanced". Ідіоматичні вирази - головний нюанс цього рівня. Саме вони зроблять мову природною і живою! Протягом рівня Ви вивчите і закріпите в мові близько 90 ідіом! Цей рівень узагальнює весь граматичний, лексичний, стилістичний матеріал, який Ви вивчили на попередніх рівнях. Ви починаєте думати як носій мови. Ви вже не аналізуєте, чому в цьому реченні використовується та чи інша конструкція. Ви використовуєте їх автоматично - тобто підсвідомо !!! Наша мета досягнута - Ви вільно володієте англійською! Вітаємо!

Примітка: На всіх рівнях в кінці семестру наші студенти пишуть тести, а також проходять усне тестування. Завдання тестів - визначити, який матеріал ще недостатньо відпрацьований, і проаналізувати всі допущені помилки.

Контакти

Ми у соцмережах

Про нас

У American English Center працюють викладачі з США і Канади, величезна увага приділяється вмінню легко і вільно висловлювати свої думки англійською, усуненню мовного бар'єру. Знання з практичної граматики даються на заняттях у цікавій доступній формі, завдяки чому інформація засвоюється легко і швидко.

Маленькі групи, доброзичлива атмосфера, професіоналізм викладачів, інтерактивні матеріали, сучасні цікаві методики дозволять перетворити вивчення іноземної мови в захоплюючий процес.

Докладніше...